Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy erőm hogy tudnám...

Van egy erőm hogy tudnám irányítani?

Figyelt kérdés

Komolyan beszélek. Tippmixről lenne szó, abbl is foci. 5 mecset szoktam rakni, és 99%-ban úgy szokott lenni hogy 4 meccs bejön, és 1 úgy megy el hogy annyira balf*szok a meccsen h az hihetetlen.. van 2 példa is Raktam multkor Chelseare, hogy 2-3 gól lesz a meccsen. végigtámadták az egészet, 19 kapuralövés és egy SE MENT BE! Másik: ma raktam Tottenhamre, 24 kapuralövés 3!!! kapufa, és Defoe kb 2M ről a kapusba lőtte ziccerben.


namármost hogy tudnám irányítani ezt az erőt? Jó lenne rájönnöm mert 2.osztályba küldeném a Barcát nagyon gyorsan.


2011. márc. 19. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem erő. Tudás.. aki ismeri a focit az ezt tudja. Nincs itt semmijen különleges képesség
2011. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ha tudnám előre h melyik csapat ilyen hihetetlenül nyomorék akk nem raknék rá:D és mindíg csak egy csapat és minden szelvényen. sorozatban a 32. mixem ment el bár ez betudható a 6 hónapja tartó szerencsétlenségemnek is.
2011. márc. 19. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah már é is csak röhögök rajta.. meg az életemen is
2011. márc. 19. 18:30
 5/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Ezzel a képességel mehettél volna az Uri Geller showba xD.
2011. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink, amit tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az amint tudják lenne..


ÉS amúgy: Hmmm... a tehetség sokszínű!

2011. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

18:31


jah xD de sajna túl későn fedeztem fel =(


18:33


magasrol le vagy tojva ha nem haragszol köszipuszi


18:35


én nem szeretnék ilyen tehetséget xD szívesen átadom:D

2011. márc. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!