Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 eves lany vagyok, parom...

22 eves lany vagyok, parom 26, egyutt elunk ket eve. Hogy tudnam megmagyarazni neki, hogy legyen mellettem ferfi, csaladfo, es aki iranyitani tud engem? Termeszetem porgos, ove laza, nyugodt! Eddig en iranyitottam, azt szeretem ha engem iranyitanak.

Figyelt kérdés
ferfi valaszat kernem,aki magabiztos es iranyito tipus.
2011. febr. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eléggé íjé helyzet, ha alapból nem domináns típus, akkor már ilyen fog maradni.
2011. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én magabiztosnak és irányítónak tartom magam. Rám számíthat a párom és a döntésekben a jobbik vélemény a mérvadó. A harmonikus párkapcsolat kulcsa a hosszú, őszinte beszélgetés.
2011. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esélytelen. 2 éve együttéltek tudod milyen a természete, ez nem fog változni. olyan mintha téged arra kérne hogy legyél nyugis, otthonülő, csendes..stb.. gondolom neked sem menne.
2011. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az a jobbik :)
2011. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ki ilyen, ki olyan. A saját természetén senki sem tud erőszakot tenni sokáig.


32/N

2011. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ha irányítanak, de engem kell is, hogy irányítsanak. Voltak olyan barátaim akik mindent rám hagytak persze én se tudtam semmit nem is volt hosszú a kapcsolatunk. Jelenlegi barátom egy magabiztos, irányítós típus. Pont nekem való. :)
2011. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uff hat akkor ez nem jo helyzet,de hozzatartozik h en akaratlanul kerestem olyan ferfit aki ilyen.Rajott,azota azon vagyunk h ne en viseljem a nadragot.koszonom mindenkinek a valaszat!
2011. febr. 16. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!