Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék barátokat...

Hogyan tudnék barátokat szerezni a Titok segítségével?

Figyelt kérdés

Már évek óta nincsenek :S Láttam a filmet, és 3 hete el is kezdtem használni, és alakulnak is a dolgok, de nagyon nehezen :S

15/L


2011. márc. 19. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, légyszi, írd le, hogy csinálod :D
2011. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most mi van?kérlek érthetőbben kérdezz visszanézek később,és megnézem :)
2011. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A filmet januárban néztem meg, és 3 hete elkezdtem naplót vezetni arról hogy alakulnak ezek a dolgok. Azóta tényleg kedvesebbek lettek velem az emberek, de nem mindig, és nem tudom, hogy sikerülni fog-e barátokat szereznem :S
2011. márc. 19. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjál gyakran, sőt folyton ilyeneket: "Szeretem magamat, és mindenki szeret engem." Mikor ezt mondod, elégedettséget érzel, mosolyogsz kívül belül, sugárzik rólad az önbizalom, vonzod az embereket. Ezt is mondhatod: "Sugárzik rólam az önbizalom, vonzom az embereket". Ezeket úgy mondogasd, hogy közben teljességgel átérzed, valóságosnak érzed, amit mondasz. Ha egyedül vagy, mondd ki ténylegesen, ha mások is vannak, akkor csak godnold. Vagy: "Magabiztos és szép vagyok, magamhoz vonzom az embereket." A Titok lényege, hogy a godnolatok megvalósulnak. Ez az alap. Ha rosszakat godnolsz, az is megvalósul. Ha kritikusan godnolsz rájuk, (jaj, hogy néz már ki abban az ócska pulóverben....!) akkor bizony az fog megvalósulni. "Engem senki sem szeret" stb, mwegvalósul. Részben mert a godnolat megvalósítja magát. Részben mert amit godnolsz, sugárzik rólad, megérzi a környezeted, és messzire elkerül.

Tehát találj ki pozitív mondókákat, vedd komolyan éld bele magad, és szívből, őszintén mondogassad.

Néhány ötlet itt: [link]

2011. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Arra használd a Titkot, hogy megszeresd és elfogadd magad olyannak, amilyen vagy. Ne akarj más lenni, szeresd meg magad. Persze javíthatsz azon, amit mondjuk zavarónak érzel magadban, például: határozottabban képviseled a véleményedet, vagy toleránsabb szeretnél lenni, stb...te tudod, milyen területen szeretnél fejlődni.

De a lényeg az, hogy fogadd el magad, és magadhoz képest próbálj a legjobb lenni, magadból hozd ki a legjobbat, ne egy általad elképzelt ideált próbálj magadra erőltetni.

Ha így teszel, akkor a harmónia sugározni fog rólad, és automatikusan bevonzod azokat az embereket, akikkel egy hullámhosszon vagy és igazi barátaid lehetnek.

2011. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezzel csak az a baj, hogy már nagyon idegesít hogy mindig én vagyok egyedül, és kicsit olyan érzésem is van, hogy elég sokan lenéznek emiatt. :(
2011. márc. 20. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, hogy lenéznek emiatt, tudom, hogy nehéz, de ez az első lépés ahhoz, hogy megszeresd magad. Higgyél magadban, és ne vádold magad azért, hogy MÉG! nincsenek barátaid.

Ha bizni fogsz önmagadban biztos, hogy lesznek barátaid, olyanok, akik önmagadért szeretnek! Ezt teljesen biztos, úgyhogy ne keseredj el!

2011. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!