Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy működik a pozitív gondola...

Hogy működik a pozitív gondolatokkal való segítés?

Figyelt kérdés
Ha sokszor gondolok arra a dologra amit szeretnék vagy írogatok egy pozitív gondolatot és azt sokszor írom egymás után tényleg befele vonzza a jó dolgokat?
2011. márc. 22. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ha optimista vagy, az erőt ad ahhoz, hogy megvalósítsd az álmaid, meg hogy merj nagyobbat álmodni, mint ami megvalósíthatónak tűnne elsőre. A kudarcot úgy kell felfogni hogy hát, van ilyen, ez most nem jött össze, a szerencsének pedig örülni kell.


Aki ennél többet állít a pozitív gondolkodásnál, az babonás.

2011. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, én babonás semmiképpen sem vagyok. De nekem ez működik:

[link]

2011. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De, az vagy.
2011. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A godnolatok megvalósítják magukat. Valóban, ha sokat godnolsz valamire, az bejön. Még azt nem hallottam, hogy leírni, de hát miért is ne? Amikor írod, akkor is godnolod. Viszont ez nem holnapután lesz. Ez sok idő alatt történik. pl. több hónap. És tudod, óvatosan kell bánni ezzel a dologgal. Mert lehet az is, hogy vágysz valamire, aztán megkapod, és kiderül, hogy nem is válik be, vagy nem pontosan ezt akartad. Régen az átok, egymás megátkozása is ilyesmi alapon működött. És nem véletlen, hogy komolyan vették. Viszont csak jóindulatu kívánságokra használd ezt a tudást.
2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Régen az átok, egymás megátkozása is ilyesmi alapon működött."


Látod? Babona.

2011. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!