Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás Törvénye. Mit tegyek...

Vonzás Törvénye. Mit tegyek ilyen helyzetben? Miért nem működik?

Figyelt kérdés

Van egy nagy álmom.

Szeretnék egy másik országba költözni, nagyon régóta vágyom oda, a várost is tudom, hogy hova szeretnék költözni.

Amióta elhatároztam, hogy én ezt, és csak is ezt akarom, azóta mintha összeesküdött volna ellenem minden.

Amről azt hittem menni fog, nem megy, vagy oké lesz, az nem oké.

Próbálom a munkát, nincs, vagy még nincs.

Egy kinti barátom váratlanul meghalt.

Minden sokkal rosszabb lett, anyagilag, párkapcsolatilag, beteg is lettem, minden álmom összeomlani látszik.

Úgy érzem, soha nem érem el az álmomat, pedig a világon semmire nem vágyom jobban!

Miért lehet ez?

Miért van most ellenem és a tervem ellen minden?

És főleg mit tegyek?

Vágyjak rá továbbra is, vagy adjam fel, hogy úgysem sikerül?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 30. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj nekem légyszíves én is így voltam de én kipróbáltam.Lehet tudok segíteni
2011. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

azért nem működik mert baromság...

Ja de, egy embernek működött a vonzás törvénye. Aki mindezt kitalálta, bevonzott egy csomó pénzt.

2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Azért nem működik, mert minden "Isten" (vagy ahogy hívni akarod) akarata szerint történik. Ezekkel a sok rossz dolgokkal lehet, hogy azt akarja neked üzenni, hogy ne menj ki. Lehet, hogy megbánnád, ha kimennél.
2011. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mágnes azonos pólusai taszítják egymást. Ez a válaszom.
2011. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
a vonzás törvénye visszafelé is működik, ha e szerint élsz, akkor remélem ezt is tudod.... ha valami rossz dolog történt, akkor az volt benned, hogy úristen, mi történt... jött utána a másik, és utána már elkezdi mondogatni magában az ember, hogy jaj csak már több baj ne legyen... a rosszra gondolsz folyamatosan... és egyre több rossz dolog történik, hiszen ezt vonzod... Ezt meg kell tanulni, hogy ne gondolj a rosszra, mert annál több lesz belőle
2011. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
a válasz egyszerűbb mint hinnéd. azért mert ilyen nem létezik, és nem működik :3 haha, 18.38 erz jó volt xD
2011. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
amit elakarsz érni azt el is fogod érni szerintem csak akarni kell és mindent megkell tenni érte nem kell a sok hülye ember negatív véleményével foglalkozni csak egyenesen meny előre és elfogod érni ne zökencsenek ki olyan emberek akik ilyeneket írkálnak valószínű hogy csak féltékenyek mert nekik nincsenek elhatározott céljaik szerintem hajrá és sikerülni fog
2011. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

(nem bunkó akarok lenni)de most csak panaszkódól és ha láttad a filmet : *****

itt mondták hogy ne beszéljünk a rosszról csak a jókról és most te vonzod magadhoz a rosszat!

minden rosszból a jót lásd! Részvétem a barátnőt!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ne koncentrálj a rosszra. De azért azt is vedd figyelembe, hogy amikor valami nagyon nem akar sikerülni, akkor lehet, hogy előtte még van valami, amit el kell intézned, ez áll az útjába. (Ez sajnos a nem látjuk a fától az erdőt játék)
2011. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a kérés>


kérés

hit

befogadás


s végul beteljesulés


kérd. hidd el 100% h meglessz


befogadás> Képzeld el hogy már megvan s orulj neki. Ami meg van odakint az meglessz odabent, ami megvan idebent az meglessz odakint.

'Amikor elképzeled megvalósítod'

2011. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!