Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon elhagyat...

Vannak Magyarországon elhagyatott kastélyok? Ti ismertek ilyeneket? Ha igen, hol vannak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 13:44
 1/7 anonim válasza:
én nem tudok ilyenről, szerintem ha van is valami, akkor olyan lehet csak hogy már nem állnak a falai, mert ha azok megvannak, tuti kiállítást vagy múzeumot rendeznek benne.
2011. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább öreg kúriák, úri lakok lehetnek, valószínűleg nagyon rossz állapotban.
2011. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

van elég sok

pl.: Balatonederics-Fekete kastély

2011. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Somogy-megye Lengyeltóti (FOnyód környéke)

Zicsi-kastély

2013. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]

itt találsz minden fajtát :)

2015. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]

én amikor kicsi voltam is mentünk ünnepek kor a rokonokhoz mindig be mentünk (bemegyünk)csak az a bibi, hogy magán tulajdonba van. de mindig szeretünk oda bemenni. meg a házba be kukantani.

2015. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nabe válasza:
Vas megyében Gencsapátiban van a Széchenyi-kastély. Én már voltam ott de ha valaki akar jönni írjon rám privátba mert magánterület, kutyákkal őrizve de belehet jutni, tudom az utat..
2017. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!