Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van ilyen Magyarországon?

Van ilyen Magyarországon?

Figyelt kérdés

Van csillagászati / űrkutatással foglalkozó középiskola magyarországon?


(ha rossz helyre írtam bocsi, de ezt gondoltam a legjobb helynek, mivel itt foglalkoznak ufo-kkal. :D)


2011. okt. 8. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődj anettkánál, ő volt kiképzésen és állítólag át is ment bár már 5 g-nél leállították pár másodperc mulva. Sajnos mivel a villáskulcsot nem tudta funkcionálisan megkülönböztetni a faroktól, így nem sok hasznát vették volna az űrben. Bár jó lett volna ma megy, maradhatott volna ott is.
2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és ilyen téren szeretnék tovább tanulni, csak nem tudom, hogy van-e ilyen középiskola Magyarországon.
2011. okt. 8. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne állásod. Amúgy jövőre úgyis jönnek a Reptoidek és bányában fogsz dolgozni.
2011. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ott fogod kibányászni az aranyukat.
2011. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

miért ne lenne állásom? :I

ha az igaz, akkor az is igaz, hogy jönnek az annunnakik, és megvédenek minket.. :D

2011. okt. 8. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
ELTE, asztrofizika szak.
2011. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az elte az egyetem nem?

ő középiskolára gondolt.

2011. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De középiskolában tudtommal sehol nem oktatnak csillagászatot, legfeljebb ilyen szakkörök, foglalkozások lehetnek ott.Bár, ilyenről sem hallottam.Tehát jobb tippem nincs, minthogy elvégezni a gimit, aztán olyan egyetemre menni, ahol van csillagászattal is foglalkozó szak.
2011. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!