Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban? Bővebben lent!

Hisztek a sorsban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Például, hogy, ha keresed, ha nem találkozol a Nagy Ő-vel? Vagy hogy a dolgok nem véletlen történnek úgy, ahogy? Hogy bizonyos emberekkel nem véletlenül találkozol? Vagy épp veszted el őket?
2011. márc. 27. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én hiszek benne, de ha ez igaz, akkor nagyon nem értem, hogy miért találkozok olyan emberekkel akikkel bár ne találkoztam volna
2011. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak véletlenek is, amiknek semmi jelentőségük, tehát nem minden sorsszerű, de az biztos, hogy az élet nagy dolgaiban benne van a sors keze.


Úgyhogy szerintem a nagy és fontos dolgok sorsszerűek, én a legváratlanabbul találkoztam valakivel, aki megváltoztatta az egész életemet.

Szerintem ez biztos, hogy a sors keze volt.


De azt nem hiszem, hogy sorsszerű, ha a szomszéd a lábadra lép, vagy, ha nem kapsz a boltban kenyeret, meg az ilyen kis dolgok

2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy godnolom, ahogy második válaszoló mondja. Viszont a kis jelenetek is valami tapasztalatot adnak, vagy elindítanak egy bizonyos úton. Abban hiszek, hogy a sorsunk tanulnivalói, a feladatok azok, amik meg vannak írva, és nekünk kell megtalálni hozzá a "iskolát", vagyis a sorsot. A sors gyakran nehéz, és azt mondhtjuk: Na, ezt nem én választottam. Pedig mi választjuk, csak nem a testünkkel, nem is az agyunkkal, hanem a lelkünkkel, mégpedig a tanulnivaló érdekében.
2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
èn abban hiszek h Isten a sors és kész
2011. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én meg nem hiszek semmiben csak saját magamban és azt csinálom amit akarok nem a sors irányít én döntök.
2011. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon hiszek benne. Egyszer volt,hogy rómában összefutottam egy régi ismerösömmel,akibe anno szerelmes voltam (ő akkor nem tudott róla). Évekig nem láttam,nem tudtam róla semmit. Mennyi az esélye annak,hogy a világ másik végén egy több milliós országban összefussunk? Utánna összejöttünk,és bár már nem vagyunk együtt,sokat tanultam tőle,és máig jó barátok vagyunk.
2011. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek abban a tévedésben élnek hogy a sors irányít minket és az hoz döntéseket helyettünk. Nem. A döntéseinket mi magunk hozzuk meg hogy aztán azon az úton járjunk tovább amit mi választottunk a sors pedig csak megépíti azt a bizonyos utat, minden cselekményünknek van jelentősége ami talán valami nagyobb dologhoz kapcsolódik. Teljes mértékben hiszek a Sorsban és tudom is hogy mi is az pontosan.
2011. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
hülyeség
2011. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én hiszek a sorsban.

Ebben szerintem igazán azok hisznek, akikkel életük során sok roszs történt. Bennük el van ültetve az, hogy ennek valamiért így kell lennie!

Abszolút hiszek benne. Hiszen nyilván a döntéseket mi hozzuk, de egy baleset, vagy olyan dolog, amit nem mi befolyásolunk, azt nyilván nem lehet a saját döntéseinkkel magyarázni.

Ez a SORS

2011. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én olyan ember vagyok,akinek láthatóan,nagyon impulzívan megfigyelhető annak a bizonyos valaminek a létezése.A Sors gondoskodik arról,hogy a lehető legjobban megfelelő életet élj.Tényleg mi hozzuk a döntéseinket,de a Sors gondoskodik arról,hogy a döntés,számukra is helyes legyen.Ezért elénk lökhet egy zenét,egy képet,egy személyt,igazából bármit.Csak boncolgasd ki a témát.Pl.találkoztam ma egy pasival a könyvtárba.Miért mentem a könyvtárba?Hogyan mentem a könyvtárba?Miért azon a részen voltam?Találkoztam útközbe valakivel?Valami lassított?stb...

Ajánlok egy fantasztikus filmet:A nő kétszer

Azok számára és élvezetes,aki nem hisz benne.A film két féleképpen mutatja be egy nő életét,aszerint,hogy lekési a metrót vagy nem.

2011. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!