Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a sorsban, és abban,...

Hisztek a sorsban, és abban, hogy minden okkal történik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 13:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincsenek véletlenek, minden okkal történik. Persze vannak olyan dolgok, amikről sosem fogjuk megtudni, hogy mi a célja. A sorsban, hogy meg van írva előre minden, nem hiszek. Ettől függetlenül lehet, hogy minden meg van írva, csak a szabad akarat illúziója hiteti el velünk, hogy mi döntünk.
2011. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
nem. igenis vannak véletlenek.
2011. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek a sorsban, hiszek abban, hogy minden okkal történik. A hit fontos dolog az életben.
2011. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Abban hiszek, hogy minden úgy lesz ahogy eltervezem.
2011. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
67%
Véletlenek nincsenek, csak mi gondoljuk. Isten mindent okkal tesz velünk, csak mi nem mindig értjük.
2011. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerbusztok!


Teljes mértékben egyet értek az Utolsó Válaszadóval!!!!!!!

2011. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

13:48-as!


Az nem hit, hanem terv!:)

2011. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Bretso ***** válasza:
38%
Nem hiszek, egy felsőbb hatalom irányítja az életem? Hát nem köszönöm, én tudom, hogy a saját erőmből boldogulok, nem szorulok rá semmi spirituális blablára.
2011. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek abban, hogy vannak sorsszerűen megtörténő dolgok. De hogy két ilyen esemény között hogyan döntünk, mit tanulunk meg, min változtatunk, hogyan élünk - az csak rajtunk múlik.

A sarkok adják magukat, de rajtad múlik, hogy milyen az út.

2011. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden okkal történik. Ha a véletleneket elkezdjük elemezni, mindig mindennek van oka. Nem is ez az érdekes, mert nincs abban semmi, hogy ha "véletlenül" belerúgsz az ágy sarkába, akkor annak olyan okai vannak pl. hogy pont arra mentél, pont oda lett rakva az ágy annak idején, nagyon siettél és nem figyeltél, meg ilyenek.

Az már érdekesebb kérdés, hogy van-e minden történésnek értelme?

Én ezzel úgy vagyok, hogy a legtöbb esemény az életemben, amiről úgy éreztem, hogy véletlenül, értelmetlenül történik, később (sokszor jóval később) kiderült, hogy mégiscsak volt értelme.

2011. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!