Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem féltek a haláltól?

Nem féltek a haláltól?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 19:59
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
73%

Egyáltalán nem félek, inkább kíváncsi vagyok rá, milyen lesz az átmenet ebből a földi világból. Amúgy hívő keresztény vagyok, vagyis számunkra ezzel nincs vége mindennek.Szeretteinktől sem örökre búcsúzunk, jó lesz velük találkozni odaát.

Bízom a Jóisten szeretetében, " a szeretet pedig kiűzi a félelmet." Jézus Krisztus legyőzte a legnagyobb ellenséget is, a halált.

2011. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem mindenkit boncolnak.

Ettől függetlenül ma már észreveszik a tetszhalottakat.


És igen, félek a haláltól.

2011. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%
Én már évek óta állandó fenyegetettségben élek, de még ha a halál árnyékának völgyében járok is, a félelmem ellenére szembeszállok a reptoidokkal.
2011. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
79%
A sajatometol nem, anyukam, szeretteim halalatol annal inkabb.
2011. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
59%
anya és a családtagjaimétől rettenetesen rettegek az enyémtől csak egy picit félek
2011. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nem.
2011. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem felek a halaltol ... "kin a halal de lezarja a szenvedest" A halaltol nem kell felni hisz igyis ugyis meghalunk ... eppen ezert kell kihasznalni minden pillanatot az eletbol !
2011. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szenthelyi Árpád nem kötekedésből mondom ezt most neked de ne nézd annyiszor a Terminátort mert függő leszel tőle, én is szeretem nézni sőt az egyik kedvencem is, de ez már picit sok.



Nem félek, nincs értelme félni tőle. Megszületünk, megöregszünk és végül meghalunk ez az életkörforgása, félünk tőle vagy sem nem számít egyszer úgyis bekopog mindenkinél a zord kaszás hogy leüssön berakjon a kocsija csomag tartójába és elraboljon téged.

2011. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!