Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek a haláltól? Mióta...

Nem féltek a haláltól? Mióta megszületett a babám attól rettegek, hogy nem fogom látni felnőni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Engem is foglalkoztat a dolog.Ha velem és férjemmel valami történne,ki törödne a gyerekekkel.Utóbbi idöben elég gyakran gondolok rá.
2010. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
én ezt érzem hónapok óta :S bár még csak 21 vagyok, úgy érzem h a karácsonyt sem élem meg :S depis is vagyok, rossz közérzet, pánikrohamok ... :S
2010. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Én a 26-ot éreztem úgy, hogy nem érem meg :) még itt vagyok, 28 múltam :)
2010. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon félek.Főleg most,hogy a szövettani eredményemre várunk...
2010. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mióta gyermekem van,bennem is erősödött.Próbálok nem gondolni rá,inkább élvezni azt amit még lehet.
2010. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én attól rettegek a babám születése óta, hogy NEKI vagy a páromnak esik valami baja. Ha ez eszembe jut, sírni tudnék férfi létemre. Állandóan hallok olyan történetet, hogy ilyen kis csöppségek meghalnak ilyen-olyan balesetekben, és teljesen tehetetlennek érzem magam.
2010. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem, sosem féltem. Lehet azért mert magamon kívül senkihez sem kötődöm, nem tudom, de nem is érdekel, egyedül attől félek, ha újjászületnék (ha van ilyen), akkor valami teljesen más személyiséget kapnék, rosszabat a mostaninál.. Nem akarok másmilyen lenni. :| De öszvissz ennyi amitől félek a halállal kapcsolatban. (na jó, még a fájdalomtól is félek, ha eljön az ideje, lehetőleg fájdalommentesen szeretnék meghalni) 19L
2010. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs babám, de kb 12 éves korom óta minden szülinapomon sírok, szinte gyásznap. Senkinek se mondom, hogy "jaj holnap lesz szülinapom" vagy bármi... Ilyenkor nagyon érzem, hogy öregszek, és úristen már leéltem az életem 1/3adát, és mi történt benne? Kb semmi :S
2010. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14:17 vagyok

Amúgy kb 2 hetente pánikroham-szerűen jövök rá, hogy nemsokára meghal mindenki, és azután nincs semmi.. Szóval halálfélelmem van :/


15/L

2010. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Elj egyutt a halal gondolataval, mert a halal olyan, mint a szuletes,

tehat nem a mi kezunkben van!


De a legrosszabbat teszed, amikor felsz, mivel ezzel lelki betegseget okozol onmagadnak.

2010. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!