Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon hová kerültek azok az...

Vajon hová kerültek azok az emberek akik Jézus születésétől máig meghaltak, kb:azzal a 500 billió emberrel a föld története során? Féltek a haláltól? Egyszer minden és mindenki meghal.

Figyelt kérdés

Nehéz elhinni hogy a tudatunk megszűnik,és meghalunk örökre valahol leszünk!

Van túlvilág?

Szellem leszek?

Láttom még meghalt rokonaimat is?

Vajon létezik Isten?

Kicsit félek a haláltól,de gondolom ti is!


2010. júl. 6. 20:25
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
74%
ezt miért az élőktől kérdezed?
2010. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Meghalni minden hülye tud, élni sokkal nehezebb. Senki sem tudhatja biztosan, hogy van-e élet a halál után ill. létezik-e az Isten, de szerintem igen. Csak azt nem tudom, hogy milyen.
2010. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezt honnan veszed hogy 500 ezer milliárd ember élt idáig? Mintha egy kicsit nagyon sok lenne.
2010. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Én pl a reinkarnációban hiszek!
2010. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
onnan gondoltam hogy ennyien meghaltak hogy ősidők óta egész máig voltak háborúk meg ilyenek pontosan nemtudom csak tipp volt
2010. júl. 6. 20:54
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
"Meghalni minden hülye tud, élni sokkal nehezebb." Ez a mondat tetszett :)
2010. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
83%

Kicsit nagyon sokallom az 500 billiót, de mindegy, nem ez a lényeg.

Szerintem a testük elporladt, beforgatódott a természet anyagcseréjébe és lehet hogy bennünk is van belőlük.

A nehezebb kérdés a tudatuk, élményeik, tapasztalataik sorsa. Kár lett volna és kár lenne veszni hagyni ezeket az információkat.

Sokszor így agyalok:

"Ha én lennék az Úr az Úr helyett..." (József Attila)

Nos akkor nem tűnne el a levesbe minden, amit összeszedtünk a koponyánkon belül. Hiszek abban, hogy Isten okosabb mint én. (nem egy erős követelmény)

Igen, a lelkek találkoznak egymással, megkönnyebbülten jól kidumálják magukat, pihiznek és felkészülnek arra hogy legközelebb jobban alakítják azt a szerepet, amit a Rendező Úrral egyeztetve vállalnak (nem kötelező de szokásos)

Én nem félek, Te se félj!

Hakuna matata!

2010. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak a poén kedvéért: "A halál nem lehet olyan rossz dolog... Még senki sem jött vissza panaszkodni" :D
2010. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Halálalvásba merültek.
2010. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Képzeld el, ha ez a sok ember most mind feltámadna!
2010. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!