Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy el kell...

Miért érzem azt, hogy el kell kezdenem az ezotériával foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Furcsa, de ez van. Valahogy mindig a reinkarnációra, spirituális dolgok felé terelődnek a gondolataim, gyakran azt érzem, meg fogok őrülni, ha nem kezdek el ezzel foglalkozni. Ha ellent mondok ennek, zsibbad a fejem, fáradt leszek, azaz nem érzem jól magam egyáltalán. Általában pedig ellent mondok, mert az eddigi életstílusom elég távol áll az ilyen dolgoktól. Igazából sosem zártam ki, de nem is foglalkoztam ezzel a témával. Miért lehet ez, hirtelen?
2011. ápr. 4. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy az ezoval miért azt nem tudom, de hogy hirtelen új dolgok kezdtek érdekelni azt már én is átéltem(kb 1 éve tetszett meg a freeruning ,azóta mikor jó idő van ,kiviszem a szivacsom és gyakorlok amit tudok)


nem lehet az fő ok ,hogy itt a gyakorin sokat nézegeted ezt a témakört?

2011. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Tuti hogy nem. Igazából nem csak e téren vannak változások. Szó szerint megváltozott az egész életem, minden lecserélődik. Olyan érzés mintha meghalnék, és most el fog kezdődni valami új. Bár lehet az Egészség - Mentális egészség témakörbe kellett volna írnom:D
2011. ápr. 4. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
kezdesz begolyózni. én is azért vagyok itt.
2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sajnos ,az ezotéria azért necces téma mert nagyon sok a csaló, ám de nem mindenki az.

kezdésnek ak tanfolyam nem lenne rossz


sajnos nekem még nem sok tapasztalatom van akval kapcsolatban pedig elvégeztem a tanfolyamot, de nem akar megyegetőzni(de rajta vagyok), több sikert neked:)

2011. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bretso ***** válasza:
Én elmennék elmegyógyászhoz a helyedben, nem elég, ha úgy érzed ezotériával kell foglalkoznod, az az elmebetegség első tünete.
2011. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed érdekel a téma foglalkozz vele nyugodtan. Ha nagyon nem a stílusod akkor figyeld szkeptikus szemszögből, hisz lehet, hogy ez az, ami valójában érdekel.

Az életünk állandóan változik, a helyedben én ezen nem aggódnék.

Vélemény vége.

Stop.

2011. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 shelli válasza:
Nincsenek véletlenek.. kezdesz rájönni.. Ha ez a sorsod hiába is tiltakozol
2011. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ezotériának rengeteg területe van. Figyelj a belső hangodra (=ráérzések) merre akarnak vezetni. Nem hülyeség, nem golyóztál be, mással is előfordult már ilyen! Figyelj oda, kivel találkozol, ki miről beszél neked, könyvesboltban melyik könyv "húz" stb. Csak bátran és éberen!
2011. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!