Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi életed legparanormálisabb...

Mi életed legparanormálisabb eseménye?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
egyszer megálmodtam egy erdőtüzet, mármint így elég pontosan hogy hol lesz. aztán tegnap úgy kerestem egy számot (se cím, se előadó se szövegrész nem volt meg), hogy hagytam hogy a megérzéseim vezessenek, és alig hittem el, de egy feldolgozás után megtaláltam az énekesnő egy másik számát, akinek már felismertem a hangját és meg tudtam keresni! Ezt nem magyarázza semmilyen logika
2011. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Talán az, hogy megszülettem, és vagyok... Sok millió más kombináció kétrejöhetett volna rajtam kívül, mégis én születtem meg. Ez nekem a mai napig olyan felfoghatatlan.
2011. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Durva... Főleg az erdőtüzes!!
2011. ápr. 9. 15:37
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az, hogy azt hittem, hogy ET nem létezik, aztán mondta egy haverom, hogy ő látta! És basszus tényleg, kiderült, hogy a filmben is egy igazi földönkívüli szerepelt! Nekem ez azóta is felfoghatatlan!
2011. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon volt ilyen... Talán az egyetlen, ami történt: ültem a szobámban a székemen, ajtó-ablak becsukva, nappal. Egyszer csak éreztem, hogy valaki az ujjal (tisztán éreztem, hogy ujj volt) belebök a hátamba. Azonnal felugrottam de persze nem volt ott semmi. Ma sem tudom, mi volt ez, szék támlája, hajam, másik ember kizárva. Amúgy nem hiszek a szellemekben.
2011. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
én egyszer régen felébredtem valamire, már nem emlékszem pontosan, de átmentem a szomszéd szobába, hogy megnézzem, mi az. és amikor az ablaknál álltam, valaki hátulról megragadta a nyakamat! határozottan éreztem, hogy egy erős kéz megszorít. persze halálra rémültem (elég kis gyerek voltam még) és azonnal visszarohantam az ágyamba, nem is mertem hátranézni. soha nem fogom megtudni, mi volt ez az egész, hallucináltam, vagy valami más, fogalmam sincs. de én sem hiszek a szellemekben.
2011. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Apad/anyad mart el, hogy vissza az agyba.
2011. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bedugva a konnektorba a porszívó és beindult. Én hiszek a szellemekbe, de nem tudom, hogy ez mi volt.
2011. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor éjszaka autóval mentem Nováról Lenti irányába, valami rossz érzésem támadt, és megálltam. Kicsit féltem, de nem akartam ott várakozni, mert semmi oka nem volt a rossz érzésnek. Elindultam, és az erdőben a következő kanyarnál azt láttam, hogy egy szlovén kamionos kisodródott, és totál beborította az utat mosóporral (azt szállított) Én hívtam mentőt, meg tűzoltót. Ha nem állok meg ok nélkül, akkor valószínüle csattantam volna a kamionnal.
2011. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Sikeres szellemidézés. Faggattuk a szellemet az azon a héten várható lottószámokról. Azt "mondta", hogy nem adhatja meg direktben, de mikor kérdeztük, hogy ha képletekkel és közvetetten rákérdezünk, abban segít-e. Ebbe "belement". Megkérdeztük, hogy van-e benne azonos-kétjegyű szám:? (11, 22, 33,stb.) Aztán, hogy ebből van-e páros, van-e páratlan. Van-e prím szám? Ha igen, akkor egy vagy több? Gyakorlatilag a direkt rákérdezésen kívül körbejártuk 1 és 90 között az összes számot. Ki is jött 5 szám, bár több órás kérdezősködébe belefáradtunk. Így igazából az 5-ből 3-ban voltunk biztosak, kettőben nem.

És azon a héten hármasunk volt. Na erre varrjon mindenki gombot :)

2011. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!