Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legboldogabb...

Mi volt életed legboldogabb és legszomorúbb eseménye?

Figyelt kérdés
lehet bármi :) (kort és nemet is írj)
2011. jún. 3. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

legboldogabb hogy megszülettem ilyen jó családba és jó körülmények közé:) meg hogy kaptam egy kiskutyát(yorki) amikor megláttam sírtam a boldogságtól:) most is itt ugat:)

legszomorubb,talán most van..kicsit pánikolós lettem,mindig azon aggodom hogy mi a bajom,utálom 2011et:(remélem jobb lesz:)

14L

2011. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legszomorúbb a papám halála, illetve, mikor megtudtuk, hogy beteg.


Legboldogabbat nem tudom, most hirtelen nem tudnék kiemelni egyet sem. :) Mikor felvettem gimibe, egyetemre, mikor kiscicáim lettek (mármint nem én szültem őket :D), barátokkal/családdal/párommal közös események... hát elég sok volt szerencsére, talán ezért nem tudok választani.


23L

2011. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*felvettek


Ma nem az erősségem az írás. :D

2011. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Életem legrosszabb élménye mikor énekelnem kellett az osztály elött 8. ált; mert csak úgy engedett át a tanár év végén, ha legalább egyszer éneklek.

Gurult mindenki a röhögéstől, a tavaszi szél vizet áraszt c. dalt énekeltem:-)


Általánoshoz köthető a legjobb élmény is. Hetedikben a csajok összegyültek, félrehivtak és elmondták hogy úgy itélik meg nekem van a legnagyobb:D

Ez egy meghatározó élmény volt:-)

2011. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és hány éves vagy?
2011. jún. 3. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Életem legrosszabb élménye talán az volt, amikor mentünk bulizni a haverokkal, söröztünk én hozni akartam a következőt, megnéztem a pénztárcám és elfogyott a pénzem, nem tudtam több sört inni:(:(:(
2011. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a legrosszabb, amikor megtudtuk, hogy beteg a nagypapám, és éreztem műtéte előtt, hogy baj lesz, a legfájdalmasabb az volt, hogy megvalósult az érzésem...:(


A legboldogabb? nem tudom... Talán a kiskutyám érkezése, talán a szalagavató, sok öröm van, de olyan extra kiemelkedő nincs, mert sok olyan van, ami legszebbnek indult és rossz érzés lett.


20/L

2011. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legszomorúbb, hogy imádott kiskutyám (törpetacsi) 16 évesen meghalt. :'( Tavaly közvetlenül Karácsony előtt.


A legboldogabb, drága kislányom születése két éve :) :) :) Gyorsan megy az idő.


A kislány a mai napig keresi a kutyust...

2011. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

legszomorúbb: mamám halála

legboldogabb: 2 napja eljegyeztek:)


sok szomorú és boldog pillanatom volt még, de ez a kettő a legkiemelkedőbb

2011. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja bocs, 24/nő, utolsó voltam:)
2011. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!