Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez most mi? Nem értem

Ez most mi? Nem értem

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hónapja , éjszaka felébredtem valami zajra. Általában nem szoktam felébredni. De ez valami más volt most.

Ilyet még nem hallottam, egyben éles és zavaró zaj volt,olyan mint valami nyikorgás, azonban pár másodperc elteltével , a nyikorgás már valahogy nem is zavart, kellemessé vált, és olyan volt mintha valami beszélni próbálna.

Mondanom sem kell, hogy nagyon megijedtem , hiszem ez a zaj , a mi udvarunkból jött, és a szobámból kilátok az udvarra. Lassan odamentem az ablakhoz, és kinéztem . Nem tudom miért csináltam , hisz féltem, de valami még is csak odavonzott az ablakhoz. Ahogy elhúztam a sötétítőt, a kellemesen zavaró zaj megszűnt ,és aznap este nem is hallottam . Másnap reggel kimentem az udvarra, és megnéztem , hátha maradt ott valami, és volt valami... hogy mi azt nem tudom , az ablakomtól kb 10 méterre volt egy ilyen furcsa jel a földön , a kertben. Nem volt nagy, mint amilyeneket a filmekben mutogatnak, kb 10 széles volt és 12 cm hosszú, de nem voltak párhuzamosak az oldalai . mélyedések voltak benne , és olyan mintha valami írás lett volna , furcsa betűkkel .


nem tudom mi lehetett ez.


azóta nem történt semmi ilyesmi sem .


2011. ápr. 9. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnád lefotózni azt a valamit amit találtál?

Érdekes sztori.Nem tudom mi lehetett az.

2011. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, van képem róla majd felrakom valahova, aztán belinkelem
2011. ápr. 9. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu


:)

2011. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 M@x ***** válasza:

Ez érdekes.

Lehet hogy valami tényleg beszélni próbált.

2011. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2011. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, ja, képet!
2011. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!