Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha van kedved hozzá és érdekel...

Ha van kedved hozzá és érdekelnek az ilyen fajta tesztek, kitöltöd? :D

Figyelt kérdés

[link]


Itt van a leírás,hogy miről is szól


És itt vannak a kérdések

[link]


Aztán írd le mi jött ki, és hogy szerinted igazak-e rád


2011. ápr. 10. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13:58 - ez szerintem azt jelenté, hogy te egy haladó vagy, azaz ember... bár nem nagyon hiszek abban, hogy ez a teszt igaz, mivel majdnem minden embernek kijön valami. :)
2011. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Testet öltött angyal-igaz rám
2011. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem sem jött ki semmi:( Sok volt a hamis:)
2011. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem szoktam, mert ezek a tesztek nem okkult tudást hanem divat ezós felfogásokat teszelve szórakoztatnak, sok téveszmével,mert a megíróik elő szokták bányászni az épp aktuálisan "futó" témákat.
2011. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

utolsó, lehet, hogy igazad van de amik nekem kijöttek azok 100%ig igazak voltak rám:D főleg az 1. (a csillaggyerek)- ezzel kapcsolatban meg régebben nem tudtam,hogy van ilyen. most már legalább tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

még előtte sehol nem olvastam ezzel kapcsolatban csak itt és mikor kijött megvoltam lepve teljesen.

2011. ápr. 10. 15:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Határozottan testet öltött angyal vagyok. Meg is mondom a páromnak, hogy ezt tartsa észben, mikor éppen sárkányoskodok itthon. Hehe! :D
2011. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!