Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a Deja Vu érzés, vagy...

Ez a Deja Vu érzés, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Olvastam a dologról, hogy az egyik szem előbb észleli az eseményeket stb. Nálam viszont ez úgy van, hogy mintha már álmodtam volna. Konkrétan mikor felfedezem a deja vu érzést, olyan érzésem van, mintha már megálmodtam volna az eseményeket, ki hol áll, én mit csinálok mit mondok. Egy pl: Leveszek egy tányért a polcról és elmosom mert koszos, közben anyukám XY dologról beszél, XY dolog megy a TV-ben. És ilyenkor mindig kiráz a hideg, mintha ezt a dolgot már álmomban megcsináltam volna és mindig ugyanazt teszem, mondom és a lörnyezet is ugyanazt teszi, mint az álmomban. Ez az esemény 1,2 másodperces,de van, hogy 1 héten 3 4 alkalommal is van egy ilyen érzésem. Ez is deja vu, vagy más? (20/F)
2011. ápr. 17. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez is de ja vu. Nálam is volt már ilyen...
2011. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali

heti 3-4 alkalom az nagyon sok.

Én nekem sajnos ilyen csak évente szokott lenni.Nem lehetséges az ,hogy fáradt vagy és az agyad hamarabb dolgozza fel az infot mint ahogy "eljut a tudatodig" így olyan mintha tudnád mi fog történni.


Nekem is mindig ilyen amikor ezt átélem pontosan ugyan az a helyzet mint amit "megálmodtam" és nem tudok rájönni ,hogy ez mitől lehet.

2011. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez van! Tuti nem a fáradtság miatt, mert 100%ig megvagyok győződve arról, hogy én ezt már megálmodtam (viszont érdekes,mert nem az elmúlt 1-2 hétben hanem jóval régebben fél-1évvel korábban szoktam megálmodni, vagyis úgy érzem akkor) Nálam ez változó, van hogy havonta 2-3x de van, hogy csak 1x. És nálam is csak pár mp sajnos. Gondolkodtam rajta, hogy utána kéne ennek járni és megtudni lehetne-e ezt fejleszteni esetleg :)
2011. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,de nagyon ritkán.Szerintem minden embernek van olyan hogy megálmodja a jövőt,és amikor megtörténik úgy érzed mintha már megtörtént volna.
2011. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!