Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől van a deja vu érzés?

Mitől van a deja vu érzés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor történik valami, és úgy érezzük mintha megálmondtuk volna, vagy már történt ilyen. Ez mit jelent igazából?
2011. aug. 12. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom de érdekes dolog
2011. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
az egyik szemedből/füledből pár százezred másodperccel előbb érkezik az információ az agyba, így amikor a másik szemedből /füledből megérkezik, akkor már úgy érzed hogy már átérezted ezt
2011. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Valami hasonlót találna ki egy orvos is, mert ez a legegyszerűbb, de nem igaz. Én arra is emlékszem, hogy mikor álmodtam/gondoltam rá, meg! Képzelsz valamit akár ébren és ugyanaz megtörténik, ami nem vénetlen. Ugyanaz az ébolt, fák, úttest, házak, olyan sokaságok összessége, olyan sokszor, hogy az nem vénetlen. Biztos utólag valami agydefekt és beképzelés, még ezt mondaná valaki, aki nem tudja a válszt rá. Van egy elvont elmélet. Mielőtt megszületsz, meg tudod nézni az életutadat, sors könyvét, lelked emlékszik rá. Ez magyarázat lehetne, de nincs bizonyíték, ahogy a reálisabban gondolkodókéra sincs.
2011. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Késő van, nem tudok írni, racionálisabban gondolkodókat akartam írni!
2011. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Hiba a mátrixban! :D
2011. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha ilyen egyszerű, hogy pár tizedmásodperces elcsúszás van, akkor miért csak ritkán jelentkezik ez az érzés? Ha normális dolog, akkor nap mint nap elő kéne fordulnia. És amikor nekem van, nem a fáradtság, stb miatt van, az is biztos.
2011. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Az agy (legtöbb esetben) JÓL működik és ezért ritka az ilyen. (pl. gyáraknál is szokott készülni selejtes termék). De ezt kár is magyarázni, mert nem a tudományok témakörbe lett írva, hanem az ezotériába. Tehát egy ezoterikus válasz:

Te a jövőbe látsz! Nagyon kevés ember képes erre gyakorolj sokat, hogy profi legyél és talán lottót is megnyered!

2011. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsó bekezdést nem tudom, komolyan írtad-e, de ha igen, hogy lehet ezt "gyakaroloni"? :)
2011. aug. 13. 18:02
 9/22 anonim válasza:
aludj sokat, és megálmodod a jövőt! =)
2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor van olyan, hogy előtte való nap megálmodtam, h ez fog velem történni de ezek csak apróságok pl megyek az utcán vagy ülök a suliba és kb. 5 mp-es "jövőbe látások"
2011. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!