Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az inga fekete mágia?

Az inga fekete mágia?

Figyelt kérdés
Nekem is van egy ingám szoktam is használni, de barátnőmmindig azzal riogat, hogy ez fekete mágia. Mi az igazság?
2010. máj. 2. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam használni ingát!De nekem nem mindig ad jó választ...Szerinted ez miért lehet?Privibe segíts,légyszi,előre is köszönöm!
2010. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

kb anyira mint a villanykörte


ingára nemjó alapozni a jövöt..:)

2010. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Az inga egy eszköz akár a kard.

És akár a kardot, azt is lehet használni jóra is és rosszra is.

Lehet olyan fekete mágia rítus amiben használják, de az inga nem egyenlő fekete mágiával.


Ne használd holtakkal való beszédre/megigézésre/feltámasztásra/átokra és nem lesz baj. :)

2010. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
31%

Fekete mágia... ja...


Meg Harry Potter, Voldemort, meg Piton professzor...


Emberek, mi van veletek? :D:D

2010. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
54%

22:17


Te nem értheted, primitív halandó.


(=D)

2010. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Hogyan hasznaljatok az ingat? fogsz egy barmit amin log vmi nehezek (pl egy aranynyaklanc medallal) es felteszed a kerdest, amire igen vagy nem a valasz... merre leng ki, ha igen, es merre ha nem? Adnatok nekem errol bovebb infot? Vagy egyaltalan hol tanultatok ezt meg? Engem erdekelne... elore is koszi..
2010. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább az áltudomány szót használnám rá.
2010. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Hogy hogyan lehet olvasni az inga lengéséből? Nos, ha elég precíz az inga és pontosan tudod a lengés jellemzőit mérni, akkor a földben található nagy tömegű tárgyakat (pl. érctelepeket) lehet vele megtalálni, mert azok - tömegüknél fogva - képesek befolyásolni a gravitációs mezőt és egy matematikai vagy fizikai inga lengésideje függ az adott helyen "érvényes" gravitációs gyorsulástól. A tudomány jelenlegi állása szerint az ingák így képesek működni. Az egyéb, ezoterikus/paranormális/mit tudom én, milyen képességeit sajnos nem tudom magyarázni...
2010. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

MIVAN?!

én egyszerü földi halandó vagyok, nem értek ehhez. de ha pl el lehet kábítani 34 embert ezzel, szóljatok hogy hogy lehet megtanulni, és jól jön majd dolikon :D

2010. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Az inga nem fekete mágia.

A saját tudattalanodat használod vele, és nem ártasz másnak.


Az ingát meg kell kérni, hogy mutassa meg az "igen"t és a "nem"et.


Olyan kérdést tudsz feltenni, amelyre ezekkel lehet felelni.

2010. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!