Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a kérdés most főleg az ufó...

Ez a kérdés most főleg az ufó és idegenekkel kapcsolatos embereknek szól pl diator,404 Szenthelyi árpi meg a többi?!

Figyelt kérdés
Szóval akkor irom a kérdéseket lehet az okos választ adni. Valamelyikőtök írta h az idegenek nem a 3d világban élnek, ezért nem látjuk őket. Ha az univerzum, a bolygók, minden ami benne van az 3d, akkor az idegenek hh nem? Irtátok, hogy az ember nem itt fejlődött ki, hanem az idegenek hozták létre őket. És az idegeneket ki hozta létre? Mert ugye ezzel a teremtés mítoszának ellent mondó dolgot irtatok. Mindenhol írtok különféle idegenekről ilyen színe van, olyan színe, de mindegyik valamilyen a földön élő/élt állatnak és embernek a keveréke pl a békaemberek meg gyíkemberek stb. Ha máshol is van élet, biztos máshol sem alakult ki úgy az evolúció mint nálunk. Hogyhogy minden idegent 2 kézzel,2 lábbal,1 fejjel meg emberhez hasonló külső nyomokkal írtok le? Nem gyanús ez? Ha még valami eszembe jut, kiírom
2011. ápr. 21. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tűnt fel, hogy ebből a trióból 1 csak szívat titeket és jókat röhög rajtatok? (mivel engem is elszórakoztat, ezért nem mondom meg melyik:D)
2011. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az embert meg nem hozták ide.. max a baktériumokat amiből kialakult az élet. De az ember evolúcióját elég jól simerjük. Ez a dimenziómarhaság meg marhaság.
2011. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a 3ból aki mindenkit röhögtet az szerintem az árpi lesz, ezeket a dolgokat meg tőlük szedtem, úgyh ezt magyarázd az idiótáknak.
2011. ápr. 21. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
De amit Árpi ír az ténleg igaz ! Egy csomó usás linket dobtam ide, ott pedig tájékozottak erre, viszont 404-es krixkraxokat senki nem látott senki nem foglalkozik velük
2011. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szenthelyi Árpád egy mártír ! Ne bántsátok. Kilépett az elit invázió ellenes alakulatból hogy válaszoljon nekünk, feladta régi énjét, hogy együtt leküzdhessük a rEptoideket.
2011. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1639..

am én is kiváncsi vagyok a válaszra

2011. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!