Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Tudom...

Na de most komolyan. Tudom hogy sok ilyen kérdés van de hisztek a szellemekbe?

Figyelt kérdés
írjatok pár dolgot ami veletek történt és csak normálisan ha lehet
2011. aug. 30. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
szellem nem léteznek a valóságban!
2011. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
léteznek.hiába irom le ráfognátok minden szra hogy az volt meg ez votl de szellem biztos nemvotl ugyhogy nem irom le.
2011. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
írd le mert én vagyok a kérdező és én is hiszek bennük s már láttam is.
2011. aug. 30. 20:29
 4/12 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Attól, hogy egy jelenséget nem tudok megmagyarázni, még nem kell mögéje valami irracionálisat képzelni.
2011. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

addig vigyorogtok amedig nem tapasztaljátok.


ti meg utána nézés,kutatást kihagyva egyből azt mondják hogy hülyeség -.-''


ez olyan mint hogy páran tapasztalták hogy zöld az ég,és megoszák a néppel ,nép hülyének nézi -.-''


tudomány nem arról szól hogy előbb kutatsz aztán ugatsz?

hihetetlen -.-

2011. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont fordítva! A valóságban léteznek szellemek! A fizikai sík csak káprázat, illúzió, nem a valóság.

Léteznek szellemek, de nem ebben a dimenzióban. Nem úgy kell elképzelni a szellemeket, mint a filmekben. Konkrétan mindenkiben lakozik egy szellem, ha úgy tetszik: a lelked...

2011. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tom Benko ***** válasza:
Akkor itt miért nincs kutatás? Ja, hogy nincs semmi bizonyíték a létezésükre? Elgondolkodtató...
2011. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
infrahang...
2011. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szellem. A kutatásról meg utánuk annyit, hogy szerintem a nagy világban rengetegen kutatnak ilyenek után. Az persze egyértelmű, hogy az ezo tábor meg a tudományos tábor olyan alap előítélettel, hogy ez úgy sincs meg ez úgyis van és így lényegtelen kutatunk-e vagy sem. Amúgy meg az alap sztorikat mikor egy akárki itt fórumon leírja, hogy "Tegnap este mentem a sötétben és pislákoltak a fények és valami megmozdult a bokorban meg a szomszéd bácsi egy helyben állt, szellem volt!" sztorit utólag nem lehet "kutatni" :s
2011. aug. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Emberek.Nagyon köszönöm nektek ezeket a szép szavakat:)

Elgondolkoztató dolog én úgy gondolom:)

Valami biztosan van,de ha valaki tapasztalt paranormális jelenségeket megoszthatja velünk

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 31. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!