Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz? Valaki...

Ez tényleg igaz? Valaki probálta már?

Figyelt kérdés
"Hát igen ez az egyik leg érdekfeszitöbb téma.Én nem fogok most szöszmötölni nektek,ha elég bátrak és elszántak vagytok akkor probáljátok ezt ki.Én nem hittem volna el ha nem a saját szememmel láttam volna.Szóval este éjfél előtt vegyetek elő egy gyertyát és egy tükröt,a tökör minimum akkora legyen,h az arcotokat simán láthassátok.A gyertyát gyujtsátok meg a lámpát pedig kapcs le.Persze tv és minden mást is kikapcs.Néz tükörbe és ne sürün pislogj,meg fogsz lepődni attol amit látsz.FIGYELEM miután elkezdted adig mig nem tünik el a tükörböl az a valami amit látsz ne fordulj hátra semmi esetbe se."
2011. ápr. 23. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
hűha, most miattad nem fog tudni aludni a sok gyerek, akik itt játszanak szellemirtósdit
2011. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 lóf4szJankó ***** válasza:
:D:D:D hany eves vagy?
2011. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
pf... :D de béna máár
2011. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezt már hallottam, de akkor a Blody mary-t írták.. xd
2011. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
én? 17,csak most ahogy olvastam gondoltam rá kérdezek kinek,mi a véleménye.
2011. ápr. 23. 19:37
 6/24 anonim ***** válasza:
Én próbáltam hasonlót.Félhomályban letettem magam elé egy tükröt,néztem magam egy ideig(nem pislogtam)majd egyszer csak elkezdtem mást látni a tükörben,és egyre többet változott az az arc.érdekes volt....
2011. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19.36: a bloody mary-set kipróbáltam, és még élek xD
2011. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%

> 17,csak most ahogy olvastam gondoltam

> rá kérdezek kinek,mi a véleménye.

Az a véleményem, hogy 17 éves korodban nem kéne ilyen marhaságokkal foglalkoznod :)

2011. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

aki írta hogy ilyen furcsa arcot látott arról már én is hallottam és összefügg a 3. szemmel elvileg, ha jól emlékszem

[link]

[link]

Lehet ennek is van valami köze ehhez

2011. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 lóf4szJankó ***** válasza:

7,csak most ahogy olvastam gondoltam

> rá kérdezek kinek,mi a véleménye.


A kerdesedben meg ezt irtad : "Én nem hittem volna el ha nem a saját szememmel láttam volna."


Akk mosttapasztaltad ,vagy olvastal rola???

2011. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!