Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Próbálta már ki valaki a...

Próbálta már ki valaki a bloody mary tükrös sztorit? Ha igen leírntáok h mi történt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:33
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Ezek nem jó játékok ám .... vége mindig pánik..
2011. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%
Én már próbáltam és az utcánkban mindenki meghalt!
2011. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Neménvagyokaz ***** válasza:
92%
Igen. Semmi.
2011. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
84%
Vigyázz mert kijön egy nagy lőcs a tükörből és felpofoz.
2011. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Hailey13 ***** válasza:
97%
nem, egyedül nem akarnám..:D főleg hogy éjfélkor már csak én vagyok ébren a lakásban. ráadásul könnyen elképzelek dolgokat:D egyébként biztos vagyok benne hogy nem történik semmi.:D valami még írta gyakorikérdéseken hogy ha este félhomályban nézed magad tükörben 10mp-ig látod az arcod az előző életedből. hát, nekem ez nagyon para volt,mintha valami tényleg lett volna, de aztán pislogtam egyet és semmi:D ha sokáig nézem magam akkor akár világos van, akár sötét, egyre furcsábbnak érzem magam:D
2011. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%
minek kellene történni?
2011. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Én így haltam meg!
2011. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
73%

Igen próbáltam.

Na szóval ez történt (csak erős idegzetűek olvassák el):

Odamentem a tükör elé gyertyával és 3x kimondtam a nevét. Nem lett semmi, elsőre. Kb vártam még 5-10 percet és utána el akartam menni de a tükör hirtelen leesett a földre, és szilánkjai megvágták a lábamat.

Megijedtem, de megnyugtattam magam hogy csak a véletlen műve. Éppen kapcsoltam volna fel a villanyt, amikor a tükör alól kijött egy fekete színű lény piros szemei voltak. El akartam menekülni, nem futott utánam, kiszaladtam az utcára, és hirtelen kijött a házból. Ekkor halálfélelmem volt, de átalakultam reptoiddá és megúsztam az egészet. A holttestét elástam a parkban, és soha senkinek nem mondtam el ezt a történetet, viszont most végre elmondtam nektek.



15:39-es:

Te ismerős vagy nekem... Nem te vagy az egyik haverom? Azt mondta hogy beszívott aztán ilyeneket csinált. Egy hétig nem láttam, aztán elmondta hogy ő egy szellem és már rég meghalt,

2011. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%

, helyett . a végén.

Ja és nem volt szellem.

2011. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Ezredes, bírom a sztorijaidat:)


Érdekel ez a dolog, most komolyan: ha valaki ezt megcsinálja, mi történik, minek kellene történnie? Valaki írta, hogy az előző életbeli arcunkat?

2011. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!