Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az elátkozott ház? Vagy mégis...

Az elátkozott ház? Vagy mégis mi történhet ott?

Figyelt kérdés

Elösször is aki nem hisz ezekben vagy nem jártas benne,vagy csak egyszerüen hülyeségnek tartja az ne írjon ide ha megkérhetem!Szoval értelmes válaszokat szeretnék!Már ha erre lehet értelmes választ adni....



Szoval arról van szó hogy ahol régen laktam egy társas házban ott elég fura dolgok történnek,szerencsére már nem lakom ott.....

Ez társas házról van szó ahol 14 lakás van és szinte minden családnál történt valami fura dolog.Annyira nem régi ház,kb olyan 25 éve épült!

Az első egy betőréssel kezdődött és utánna egész a mai napig nincs megállás a rossz dolgokban,van két család ahol mindenki alkoholista lett,az egyik családban egy srác drogos lett,az egyik lakás majdnem hogy teljessen leégett,az egyik családban egy nőnek agy daganata lett,ismét egy másik családban szintén daganata lett egy nőnek,egy késő este megtámadtak egy nőt a lépcsőházban és megarták erőszakolni,egy férfinak le kellett amputálni a lábát,majd nem sokára egy másiknak is,egy srácot a rendőrség folyamatossan elviszi!Egy egyenlőre ennyi,még voltak dolgok de azok nem jutnak eszembe de ott egyfolytában rossz dolgok történnek!Valami nagyon nem stimmel ott!

Az érdekesség az hogy ez egy kis utca,ahol kb még 10 ilyen ház van és az emberek elég jól ismerik egymás gondját baját!DE!Az összes házban együtt véve nem történt ennyi szőrnyüség mint itt az évek során!


2011. ápr. 24. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Még közben jutottak eszembe dolgok!Van egy fickó aki nem megy már ki az utcára vagy 15 éve!Egy nő álmában meghalt és napokig nem találtak rá.Ez egy fiatalos ház volt,de olyan szinten elzülött hogy már nem is merek arra fele menni,mert én ennyi rosszat egy helyen nem tapasztaltam!
2011. ápr. 24. 11:27
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy amikor ott laktunk,akkor velem is történtek fura dolgok,amikor elköltöztünk a tanulmányom is jobb lett és mintha egy hatalmas terhet vettek volna le a vállamról amikor elköltöztünk onnan!
2011. ápr. 24. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, valóban tényleg sok rossz dolog történtek ott rossz volt olvasni :S

Nem lehet inkább az, hogy csak simán rossz környéken van az a ház? És amiatt történnek rossz dolgok?

Ha átok lenne...Ezt így nem lehet megmondani. De lehet nem kizárt ez sem.

2011. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán rossz környéken van a ház
2011. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nos, és is úgy látom, hogy amióta a mostani helyen lakom, nehezebben mennek a dolgaim.
2011. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként megkérdezhetem, hogy ez a ház hol található, melyik városban?
2011. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:12


Ha nem muszály azt nem szeretném elárulni!Bocsi..

Nincs rossz környéken a ház egyeltalán,a többi házban az utcában semmi ilyen nem volt!Ezért is furcsa az egész!Nem egy milliomos negyed,de nem is egy brooklyn:).Egy teljessen átlagos környék,semmi ilyesmi nem történt a többi házban!

2011. ápr. 24. 13:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez egy teljessen nyugodt környék és a város is ahol élek,egész magyarországon ebben a városban a legkisebb a bűnözés és egy szép felújitott városról van szó,ahol szinte nincs is,vagy nagyon alacsony a munkanélküliség!Szóval a környékkel biztossan nincs baj,mert ott az utcában és a környéken sem történtek hasonló dolgok,persze ott is halt meg ember természetes halálal,mint mindenhol máshol!De hogy ennyi minden történjen egy helyen,ennyi balszerencse,ez már nekem kicsit gyanus....
2011. ápr. 24. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan környék, ahol az embereket csak a rossz dolgok érdeklik és csak ezekről képesek beszélni, ezek terjednek. Rossz dolgok mindenhol történnek.
2011. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!