Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A testelhagyás vagy az asztrál...

A testelhagyás vagy az asztrálutazás a veszélyes?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam hogy az asztrálutazás veszélyes is lehet mert ha nem kérem meg az őrangyalom hogy vigyázzon a testemre akkor egy másik ember,démon bármikor beleszállhat és ezért nem tudok majd visszajönni az asztrálsíkról. De ha az asztrálsíkon találkozok egy démonnal akkor is bajom eshet. De olyat is olvastam hogy nem eshet bajom közben.

A testelhagyásról azt is olvastam hogy veszélyes de azt is hogy testelhagyás közben igazából nem hagyom el a testem csak máshová fókuszálok ezért nem veszélyes.

Mi az igazság? Melyik veszélytelen?


2011. ápr. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Hát te hülye vagy!!!
2011. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ennyi erővel maradj ki az érdekes dolgokból mert mindenben van veszély


..amúgy meg én is meg akarom tanulni, igaz eddig nem sok mindent tettem érte.

2011. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
Annyiban hogy a test és az őt ideiglenesen elhagyó lélek között marad egy vékony szál vagy zsinór. Az nem szakadhat el mert akkor a lélek nem találja azt a testet amely itt a földön a lakhelye volt. Egyszerűbben mondva halottnak vagy mély kómában lévőnek vélnek és azt te is tudod mivel jár.
2011. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek veszélyei, ez egy nagyon buta tévhit.


"testelhagyás közben igazából nem hagyom el a testem csak máshová fókuszálok ezért nem veszélyes."


az, hogy ilyenkor máshová fokuszálsz, de ugyanúgy látsz mintha ott lennél az már nem TKÉ, hanem remote viewing(távolbalátás).


egyébként az igaz, hogy asztrálutazás során nem hagyod el a fizikai tested, hanem inkább elszakadsz tőle. egy részed most is az asztrálsíkon van. igazából "csak" annyi a teendő, hogy ezt a részed megtaláld és áthelyezd a tudatodat.

2011. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos én azt tudom mondani nektek, hogy nem veszélytelen.

Történetem: Minden reggel pokoli fájdalomra ébredtem.Mozdulni sem tudtam.Soha olyan fáradságot még nem éreztem.Nem volt erőm felkelni, még annyi erőm sem volt, hogy a napi teendőket elvégezzem. A derekamba az iszonyatos fájdalom már elviselhetetlen lett.Már semmilyen helyzetben nem tudtam aludni.Gerincsérvem lett.A furcsa az volt, hogy a sérveseknek feküdni kell, az az egyetlen hatásos gyógymód.Én rettegtem az alvástól és a fájdalomtól.Tudtam, hogy valami nem stimmel.Aztán sikerült kideríteni, hogy mi történik. ( szakemberek segítségével)Minden éjjel elhagytam a testem, és nem akartam visszajönni. Tulajdonképpen a helyzet az volt, hogy szinte arra próbáltam utazni, hogy ott tudjak maradni.Iszonyatos erővel löktek vissza a testembe.Minél nagyobb volt az ellenállás, annál nagyobb a fájdalom.A szakember azt mondta, szinte szándékosan próbáltam tönkretenni a testem. Egyszerűen felfoghatatlan volt.Nem emlékeztem.Most itt ülök, és biztosan mondhatom, nem volt tudatos.Mégis megtettem.Nem tudtam mit tegyek. A családom is teljesen tanácstalanul állt, és féltettek. Mivel én erősen vallásos vagyok, Jézustól kértem segítséget. Azt kértem, hogy nem engedjék, hogy elhagyjam a testem. Ez az én akaratom mindegy, hogy éjszaka mit akarok.Aznap éjszaka háromszor felébredtem, vagy felébresztettek.Minden alkalommal a hátamon feküdtem, szinte halottam amint azt mondják, fordulj az oldaladra.Reggel kipihenten ébredtem, nem fájt semmim.A derekamból is elmúlt az iszonyatos fájdalom.

Szóval én azt mondom, nem veszélytelen.Kizártnak tartom, hogy minden éjjel elhagyjuk a testünk, és ez jó nekünk. Talán néha igen, de az lehet fájdalmas, de mindenképpen nagyon sok energia veszteséggel jár.Aki fél a testelhagyástól, kerülje a háton alvást. A tudatos testelhagyásról, nem tudok mit írni. Lehet, hogy az működik.

2011. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös!

Hihetetlen, hogy mennyi baromságot összetudnak hordani az emberek, és ráadásul terjesztik is ezt!

Kíváncsi lennék azokra a szakemberekre akik azt állapították meg nálad, hogy elhagyod a testedet.

Mindig ledöbbenek, hogy az emberek mennyire együgyűek és elképesztően ostobák.

A társadalom több mint felének kb. annyi agya van mint egy lepkének!

Nem létezik testelhagyás, de ha érzékelsz is valami ilyesmit, azt csak az agyadnak köszönheted.

2023. jún. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!