Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinezis, ufok, szellemekke...

Telekinezis, ufok, szellemekkel kapcsolattartás, asztrálutazás, jövöbe látás. Mely könyvek írnak ezekröl átfogóan, hogy megtudjam mihez van érzékem, mibe lenne érdemes beleásnom magam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
szerintem a csillagkapu sorozatban foglalkoztak mindegyikkel.
2011. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

hogy melyikhez van érzéked? ezt könnyen megállapítom: egyikhez sem.

hogy miért? mert egyik sem valós dolog. kivéve, ha az ufo szó nem idegen lényeket takar

2011. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha nem hiszel benne nem muszáj hozzászólnod. Elfogadom ha szkeptikus vagy, de azért vannak bizonyos dolgok, amik tudományos kutatásokra és azok bizonyításaira alapulnak, úgyhogy egy "nem létezik" kijelentéssel ne akarj mindent letudni.
2011. ápr. 26. 16:52
 4/13 anonim ***** válasza:
pl melyik?
2011. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Például az elsö kettö. És az ufókat nem kis zöld lényeknek kell elképzelni
2011. ápr. 26. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:
ezért írtam, hogy ne földön kívüliekre gondoljunk. a telekinézis meg egyáltalán nem tudományosan elfogadott tény. láttál már lebegő tárgyat?(bűvésztrükk nem számít)
2011. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy végeztek egy kutatást x olyan személlyel,akik azt vallották magukról,hogy vannak bizonyos képességeik. És a végeredmény az lett,hogy ugyan nem akaratlagosan,de elmozditottak tárgyakat. le volt írva az is,hogy milyen tárgyat tettek és hová, meg hogy biztosított volt a légmozgásmentes stb.tér. Na de mindegy, nem akarok vitábaszállni,mert ahogy a kérdésemböl is kiderül,csak mostanság szeretnék jobban utánanézni dolgoknak.
2011. ápr. 26. 17:30
 8/13 anonim ***** válasza:

17:30

és?

a kecskebűvölők is igaz történeten alapult, mégse igaz belőle semmi.

2011. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudományos vizsgálat. Kutatókkal, müszerekkel, laboratóriumi körülmények között. De felölel kijelenthetjük azt is,hogy a föld lapos meg a hold a nap másik oldala...
2011. ápr. 26. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A telekinézis létét magam is tudom igazolni, hiszem az Egely-féle kereket mind a mai napig tudom forgatni pusztán az elmém erejével, és nem csak forgatni, hanem billenteni is, illetve irányt váltani.


Sokan hitetlenkednek, de mint mindig a többség a tudatlanok nem érthetik meg az igazságot, amit a jógik is sokáig titkoltak pusztán azért, mert kinevetnék őket a tudás befogadására alkalmatlanok.


Kimondottan nem tudok olyan könyvet, ami mindegyikkel foglalkozna, de ha szeretnéd lemérni, hogy mennyire vagy fogékony a telekinézishez, javaslom készíts házilag egy Egely-féle kereket és azon próbáld ki, hogy erősen koncentrálva mennyire vagy képes megmozdítani pusztán az elméd segítségével.


A többi témáról is tudnék neked írni, mivel ezekről egy bizonyos újságban és az interneten sokat olvastam/olvasok, mivel engem is érdekelnek ezek a témák, ha gondolod írj privát üzenetet.

2011. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!