Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik kipróbáltátok, mit...

Akik kipróbáltátok, mit tapasztaltatok asztrál utazás során?

Figyelt kérdés

Csak olyanok válaszára vagyok kíváncsi,akik nem csak olvastak róla,hanem át is élték az élményt!Szkeptikusok és drogosok véleményére természetesen nem vagyok kíváncsi!

Élménybeszámolókat várok,hogy tudjam,érdemes e nekem is kipróbálnom,megéri e a fáradtságot.


2011. ápr. 25. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megéri a fáradságot. Nekem elhiheted.( Ha nem hiszed a te bajod.)De most nem írok élménybeszámolót, hogy ne befojásoljak az élmlénnyekkel kapcsolatban, csak könyvet ajánlo ami elég jó és sok pár hatásos módszert leír. (De csak sóóók sóók gyakorlással sikerülhet, 1 év kemény gyakorlás és már azt csinálsz amit akarsz.)

A könyv:-Kiadó:danvatara

-Szerző:Ophiel

-Cím:Asztrál projekció


2600 Ft befektetésével egy nagyon hatásos eszkz kerül a kezedbe.

Szerintem nagyon megéri. :) Csak sóóók idő,gyakorlás és már a saját élményeidet élheted át.

2011. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!