Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Mennyei...

Mit gondoltok a Mennyei Prófécia könyvről?

Figyelt kérdés
Én most olvasom a 6. felismerésnél járok. Kicsit nehezen ismerem fel a családi drámám. Tovább olvassam, vagy majd ha megfejtettem, hogy mi motivál engem?
2011. ápr. 26. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletesen hasznos neked, mivel megtudod, hogy nem kel komolyan veni. Nem kell mindent elolvasni vagy végigcsinálni. Senki sem drogozik végig az elvonóig, ahhoz hogy tudja előbb utóbb úgyis oda kerül. Vannak könyvek amikből már az elején látni lehet hogy miyenek
2011. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem azért van egy kis különbség. Ha egy könyvet végigolvasol, abba nem halsz bele.

Max megállapítod, hogy nem tetszett. De szerintem, az, hogy neked nem tetszett, az nem minden, nem kell mindenki ezt gondolja.


Sőt szerintem lehet nem ez, de még ez is lehetne éppen, viszont biztos van az a könyv, ami az első oldal, vagy az első pár oldal alapján nem tetszik, de ha végigolvasod akkor megváltozik a véleményed.


Köszi, hogy megírtad, én nem találtam hasznosnak... :-)

2011. máj. 14. 21:59
 13/13 -remete- ***** válasza:
Szerintem van olyan, hogy egy könyv szavaira még nem vagyunk érettek illetve már túl vagyunk rajta amit mesélni akar. Azt gondolom ha előitélettel állunk már eleve hozzá akkor az nem nekünk szól.
2018. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!