Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes aurafotózá...

Szerintetek érdemes aurafotózást csináltatni?

Figyelt kérdés
Mi az, ami nem változik az aurában, és mit tudhatok meg ezáltal magamról? Valaki volt már ilyenen?
2011. máj. 4. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is hiszek elég sok dologban az ezotéria témakörből (persze azért van egy határ), de most őszintén, minek? Ettől semmi érdemlegeset nem fogsz megtudni magadról, csak elszórsz egy csomó pénzt.
2011. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekességnek jó.Már többször csináltattam.( ingyen van nekem,különben nem költenék rá).Eléggé kamuszagú szerintem.mindig változik, bár érdekes, általában összefügg a kapott kép az aktuális fizikai állapotommal.Egyszer azon voltam, hogy gondolatokkal megzavarjam, akkor nem tudott bemérni.Vagy véletlen vagy nem...nem tudom eldönteni.
2011. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megéri...a fotósnak. :)
2011. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Figyu!!! Ha már ennyire szórod a pénzt, akkor hozhatnál a koliba pár pizzát és sört is... És mi még hálásak is lennénk érte, Te pedig segítenél néhány egyetemistán...
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem érdemes. Az aurában hiszek, abban, hogy ezt fotózni lehet abban nem. Legalábbis nem azt, amilyen tényleg az aurád.
2011. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egész egy nagy kamu! Egyáltalán, hogy gondolhatja bárki is, hogy le lehet fényképezni azt ami nem anyagi természetű?!
2011. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!