Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést szeretnék...

Szerelmi kötést szeretnék csináltatni. Olyan mágusok neve érdekel, aki már nektek vagy ismerősötöknek siekresen kötött. Kik ezek?

Figyelt kérdés
Esetleg megadhatjátk annak az emailcímét is, akiről tudjátok, hogy siekres kötést csináltatott, és én utánajárok, kivel csináltatta. NEM arra vagyok kiváncsi, hogy ilyen nincs, arra meg pláne nem, hogy miért ne csináljam.
2011. ápr. 4. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Galen Marek

Rahm Kota

Juno Eclipse

Maris Brood


keresd fel őket. tudnak egy két trükköt:D

2011. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem olyan ember, aki szerint nincs ilyen vagy úgy véli, hogy ne csináld, nem fog neked elérhetőséget adni. így én se adok,te meg hülye vagy :)
2011. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Vállalom én is. A híres ""szerelmi kötést"" végzők is csak kamuznak, azt meg én is tudok.
2011. ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam Calipto nem rossz, de én nem bízok az olyan mágusokban akik pénzért és nyilvánosan űzik ezt a mesterséget.
2011. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerelmi kötésbe szivesen segitek ha gondolod irj privit
2011. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Győrfi Marianna ***** válasza:
54%
A SZERELMI KÖTÉS A FEKETE MÁGIA TÁRGYKÖRÉBE TARTOZIK MIVEL MÁSOK SZABAD AKARATÁT MEGAKADÁLYOZZA. EZ BÜNTETÉST VON MAGA UTÁN. AZ IS LEHET HOGY SÚLYOS KÁROSODÁST OKOZOL AZ ILLETŐNEK.
2011. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült szerelmi Mágiákkal visszahozni a férjem , aki azóta is velem van. Privátban elmondom kinél, ha valakit érdekel
2017. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!