Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a pálmalevelekrő...

Mit gondoltok a pálmalevelekről? Neked megkeresték már?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat is, hogy kamu... Ha esetleg valaki tud valamit, azt is szivesen hallgatom! Köszönöm.
2011. máj. 5. 17:44
1 2
 1/19 anonim válasza:
66%
Én tudom, hogy kamu. Ha kicsit belegonol az ember, akkor tudja. Nem kell nagyon, csak tényleg egy kicsit.
2011. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Én hallottam olyat hogy valakinek rajta volt mondjuk a jelenlegi férje neve akiről nem tudhattak azok akik elmondták neki
2011. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

A pálmalevelek állítólag több ezer éve készültek,és időnként átírják őket,mert elporladnak. Hogyan lehetne elképzelni,hogy minden,akkor még nem élő ember sorsa rajtuk legyen!

Akinek "állítólag" meg lett,annak is hónapokat kellett várni,hogy "előkeressék" az övét. Ennyi idő alatt (és ennyi pénzért) minden elképzelhető adatot meg lehet szerezni.

Nagyon jó üzlet ez a kitalálójának!

2011. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
És a kitaláló hogy szerzi meg a jövőbeni adatokat? Amelyek még nem történtek meg?
2011. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
újabb ezós lehúzás, amivel pénzt csikarnak ki a nemgondolkozó emberekből
2011. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Lehetetlen, hogy mindenkié ott legyen, hiszen sokkal több ember él ma, mint mikor ezt ELVILEG megírták. Én nem tudok hinni benne, elég valótlannak tűnik, szerintem az is.
2011. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem és anyukámnak is megtalálták a pálmalevelünket.Körülbelül egy évbe telet ami elég hosszú időnek tűnik, de nekem nagyon megérte. Olyan dolgokat mondtak el mindkettőnkről, amire nem is számítottunk. Pl: Édesanyámnak még egy házasság előtti párjának a nevét akivel már legalább 10 éve nem találkozott, és a kapcsolatot sem tartja vele. Ami azért megdöbbentő.Én súlyos betegségben szenvedek. Az orvosok azt mondták azonnal műtét.Egy egész életre szóló fémet raknak be a testembe, ami sok esetben akadályoz a mozgásban. Nem vállaltam a műtétet. A pálmalevelemben megírták hogy a betegségem teljesen el fog tűnni. Ami orvosi szemmel lehetetlen, ilyen súlyos esetben. Nemsokkal rá a vizsgálat után kiderült hogy nagyon sokat javultam. Konkrétan ezt mondták: Ez már csodaszámba megy.Ezen kívül minden fontos időpont egyezett az én és az édesanyám levelében. Pedig a felolvasások külön időpontban történtek. Az eset után egy szkeptikus rokonom is jelentkezett.


A pénz részéről pedig csak annyit hogy az üzemeltetés, a két tolmács és azok az emberek kifizetése, akik egyébként itt dolgoznak nem lenne elég gazdaságos egy csaláshoz. Szerintem mindenki belül érzi hogy van-e levele.


Bocsi h regényt írtam remélem hasznos volt :)

Hidd el, vannak még csodák!

2011. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Ja és a földön nagyjából 110 millió embernek van pálmalevele.A földön ma 6,5 milliárd ember él. Tehát reális hogy nincs mindenkinek!
2011. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Oké, most nem szeretnék beszólni, de azért ez elég hihetetlen. Én inkább a kézzel fogható dolgokat szeretem, nem az olyat, amit talán van, talán nincs. Nem hiszem el, hogy tényleg két ember válogatja, olvassa AZ EGÉSZ VILÁGRÓL jelentkezők leveleit. Simán írhatja itt, MO-n is egy ember, és azért a betegség elég általános dolog, meg hogy kinek ki lesz a párja. Véletlen simán lehet, és kisebb-nagyobb betegsége mindenkinek van. Tüdőgyulladás, derékfájás, sérv, stb.. Ha akarsz hinni benne, bármiben tudsz hinni, abban is, hogy te belül kék vagy, nem rózsaszín..
2011. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!