Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a pálmalevelekrő...

Mit gondoltok a pálmalevelekről? Neked megkeresték már?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat is, hogy kamu... Ha esetleg valaki tud valamit, azt is szivesen hallgatom! Köszönöm.
2011. máj. 5. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Engem érdekel a téma. Több a világ,mint gondolnánk. :)

Ha lenne rá pénzem,én biztos megkerestetném az enyémet, egy próbát megér.

2011. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minden embernek pálmalevele a világon. Csak annak van pálmalevele, aki el is fog menni érte. Na meg azoknak, akik megkerestetik. Itt egy oldal, ahol van némi infó ezekröl az iratokról. És ha akarod, akár a saját pálmaleveled is megkerestetheted. [link]
2011. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
19%

Jaj de sok pálmaleveles Jani van itt xD

Hehh:)

Pálmaleveles társaság:) Pálmalevél van az eszetek helyett:)) Pálmalevelesek:D

2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
Azt gondolom, hogy hülyeség.
2011. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
Marhaság.
2011. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Néha elég vicces ahogy az emberek a "véletlenről" beszélnek. Véletlen hogy a világ létrejött, véletlen az ember, a tudatunk minden amit látunk!? Nagyon sok véletlennek kell egybeesnie ahhoz hogy egy ilyen összetett és működő világegyetem létre jöjjön. Amit még ma sem értünk meg teljesen. Az embernek könnyebb azt elhinnie, hogy így van hiszen amit nem tud, nem ismer attól fél. Ezzel azt szeretném kifejezni, hogy minden annyira összejött az életemben úgy, ahogy meg volt írva, hogy ez már nem lehet véletlen! A betegségről pedig annyit, hogy igen mindenkinek van kisebb-nagyobb baja de nekem kicsi!
2011. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Eggyezzünk ki abban, hogy budipapírnak jó
2011. máj. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Én csak odáig jutottam el, h India? Jaj h milyen leleményesek, hát így is ki lehet sajtolni a sok hiszékeny nyugatitól a pénzüket :D Naná h kamu...tudta a férje nevét? INTERNET, kb mindent meg lehet találni csak kicsit jobban bele kell túrni a dolgokba :D De bírom a hozzáállásukat, mekkora jófejek már!
2011. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalat, hogy akinek van pálmalevele az nem kérdez, hanem tudja, hogy van. Az meg már huszadrangú, hogy hogyan, mikor és mennyiért. Az élet maximálisan elsöpör minden akadályt az elől, hogy ami neked szól információ, azt megkapd bármi áron. Nem szabad senkit sem rábeszélni se lebeszélni. Fogja tudni akinek van, hogy dolga van vele.

Istenem...olyan banálisan egyszerű. :))

2012. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!