Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy érdekes dologra figyeltem...

Egy érdekes dologra figyeltem fel! Szerintetek igaz, és mitől függ?

Figyelt kérdés
Az van h mostanában elég változó a hitem és úgy mindenem. Az a különös h néha elvágásszerűen szerencsés vagyok és utána meg nem. Aztetek létezik ilyesmi "karma"? Bizt nem karma mert nem csináltam rossz dolgokat :( Sztetek mi miatt van és hogyan tudnék tartósan szerencsés lenni? Kösz előre is :)
2011. máj. 6. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A karma nem attól függ, hogy ebben az életedben mit tettél... ha már karmáról van szó, csak mondom.
2011. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Így van, az, hogy ebben az életedben nem csináltál semmi rosszat, az nem jelenti azt, hogy az előző élete(i)dben sem.
2011. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Attól mert nem csináltál semmi rosszat még ugyan úgy megtalál még téged, anélkül is átéled a rosszat hogy csináltál volna bármit is ami előidézhette azt, erre mondják hogy ilyen az élet nem minden ember élete HAPPY. De én a Sorsban hiszek és az teljesen más mint a Karma.
2011. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is a sorsban hiszek, és abban, hogy át kell élnünk rossz dolgokat ahoz, hogy fejlődni tudjunk. A karmát csak azért említettem, mert a kérdező is utalt rá (csak rossul).
2011. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából a karma nem zárja ki a sors létezését. Sőt az egyik nem létezhet a másik nélkül. Vagyis létezhet, de az nagyon igazságtalan lenne, ha csak a sors létezne mert ott vannak pl akik halva születnek. Akkor nekik ennyi volt? Ők így fejlődnek tovább, hogy még élni se volt idejük? Vagy inkább ez volt egy múltbéli cselekedetük következménye?

A karma kiegészíti a sorsot. Enélkül elég értelmetlen lenne az egész.

Ne értsetek félre nem kötekedni akartam vagy megtéríteni titeket, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.:)

2011. máj. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Karma és Sors tulajdonképpen ha úgy nézzük egy és ugyanaz csak más elnevezéssel mint ezek is: Isten-Teremtő, Ördög-Sátán, Levegő-Oxigén, Robot-Gép, Ember-Homosapiens, Szellem-Kísértet, Autó-Személygépkocsi. Bár ha megemlíted a karmát az embereknek először mindig a rossz dolgok jutnak az eszükbe hogy annak köszönhetik azokat, a sorsról pedig mint valamiféle irányító erő ami helyettük hozza meg a döntéseiket. De ezek feltételezése mind hibásak ugyan is pont annak ellentéte igaz.
2011. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!