Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel hogy az...

Csak nekem tűnt fel hogy az Ezotéria már nem olyan mint régen volt?

Figyelt kérdés
Mert tulajdonképpen az olyan személyek mint 404. vagy Max illetve még olyan személyek akik még itt voltak és írtak ezen az oldalon már nem írnak. Elmúltak azok az idők is? Nyertek a szkeptikusok? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok szívesen meghallgatók minden közleményt.
2011. máj. 7. 15:43
1 2 3
 11/26 BlackSword ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy az értelem (kételkedés mások meséiben) előbb-utóbb itt is teret hódít, kiszorítva a szellemi sötétséget, babonákat és ezoterikés dogmákat...
2011. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
És azzal hogy ti elnyomjátok az ezohívőket ott mélyen legbelül jól esik nektek jobban érzitek magatok tőle? (Nyugalom ezzel semmire nem akarok célozgatni csak egy kérdés)
2011. máj. 7. 17:33
 13/26 anonim ***** válasza:

"Úgy néz ki, hogy az értelem (kételkedés mások meséiben) előbb-utóbb itt is teret hódít, kiszorítva a szellemi sötétséget, babonákat és ezoterikés dogmákat... ,,


miért kell belle magyarázni 1 dologba? amti leirtál csak 1 verzió.

lehet hogy inkább elhagyta az oldalt vagy inkább csendben marad mert látja kikel van körül véve ezzen az oldalon.

én is elhagynám az oldalt csak megnézek pár kérdést és saját magam utána nézek ,,,, +ki oktatok pár hülye gyereket.

2011. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
am hibásan irtam. mind1.
2011. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"És azzal hogy ti elnyomjátok az ezohívőket ott mélyen legbelül jól esik nektek jobban érzitek magatok tőle? (Nyugalom ezzel semmire nem akarok célozgatni csak egy kérdés)"

Te tudod, hogy mit kérdezel?

Más jelent az, hogy bunkón viselkedik valaki, vagy, hogy elnyomja őket, vagy az, hogy nevet rajtuk.

De hát, egyesek minden sz@rt bevesznek, még akkor is, ha kismilliószor meg lett cáfolva, de hát ők csak jobban tudják. Igaz, van ennél jobb is, ha akkora baromságokat állítanak, amikkel magukat égetik le (pl. 404 a fingmeghajtású űrhajóval kapcsolatban, de az emberek fölösleges paráztatása sem semmi dolog).

2011. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

na igen..404 sosem állított a fingmeghajtású űrhajó létezését csupán az egyik válaszoló kérdésére válaszolt.


a legnagyobb hülyeség ezen az oldalon a veszekedés! nem hinném hogy bárki is vevő arra hogy meggyőzze vki vmi olyasmiről amiről eddig totál más volt a képe

2011. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Azért sok ilyenje volt 404-nek, pl mesterségesen épített és energiával működő galaxysokban laknak szerinte a krixkraxok, no meg védőpajzsuk is van :)


Nem azért, de tudjátok mekkora egy galaxys ? Mennyi csillagból áll ? Több, de akár egyetlen galaxyst is mesterségesen megcsinálni és működtetni ?


na ?! :lol

2011. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Valóban szép idők voltak :( Könyes szemmel emlékszem vissza azokra az időkre, amikor kabaré helyett elég volt ide feljönnöm és a régi hofi szinvonalát idézve vetekedett egymással Árpád ufó kutató és 404. :(:(



Csak a modiknak hogy sokkal kevesebben jönnek ide mióta moderációk voltak, úgyhogy innen üzenjük az oldal szerkeztőinek, hogy ha azt akarják, hogy jöjjön ide továbbra is valaki, akkor szerezzeneke be új sztárokat vagy hívják vissza a régieket egy marasztaló és bocsánat kérő levélben.


Esetleg lehetne hírdetést is feladni a pszichiátriákon vagy a városban (a legtöbb ember ugyis oda való) hogy média sztár kerestetik.

2011. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az elnyomást arra értettem hogy többen látogatják az oldalt akik nem hisznek semmiben mint akik hisznek valamiben.
2011. máj. 7. 20:55
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak (vagyunk) még páran. Itt van például LastOneLeft többek közt :)

Én személy szerint azért nem nyilatkozok mostanában, mert vagy nagyon ostoba a kérdés, vagy olyan téma, amihez nem tudok hozzászólni.

Változnak a dolgok, de mindig van itt aki segítsen. Legalább privátba. ;)


Querbis

2011. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!