Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel hogy az...

Csak nekem tűnt fel hogy az Ezotéria már nem olyan mint régen volt?

Figyelt kérdés
Mert tulajdonképpen az olyan személyek mint 404. vagy Max illetve még olyan személyek akik még itt voltak és írtak ezen az oldalon már nem írnak. Elmúltak azok az idők is? Nyertek a szkeptikusok? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok szívesen meghallgatók minden közleményt.
2011. máj. 7. 15:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jó de én Maxot akarom :(
2011. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 BlackSword ***** válasza:

"Az elnyomást arra értettem hogy többen látogatják az oldalt akik nem hisznek semmiben mint akik hisznek valamiben."


Mindenki hisz valamiben... Azért mert nem abban, amiben Te, vagy éppen az ellenkezőjében, az nem jelenti, hogy nem hisz semmiben...

2011. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az elnyomást arra értettem hogy többen látogatják az oldalt akik nem hisznek semmiben mint akik hisznek valamiben"

De ez nem jogosítja fel azt, hogy ha hall valaki egy zajt és nem nézi meg, akkor egyből a gonosz idegen lényekre kell gondolni.

A másik meg az, ha valami meg lett magyarázva, hogy az éppen egy műhold volt, akkor meg minek kell I.T.-t odaképzelni.

A Földre tartó 3 űrhajóról is kiderült, hogy kamu az egész.

Itt nem a hitről van szó elsősorban, hanem arról, hogy egyesek minden baromságot bevesznek (pl. jól odaphotosoppolt lényt is valósnak látták, de aztán kiderült róla, hogy marketingfogás volt az egész, egy játék karakterét tették oda).

2011. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez így van.

Régen is voltak olyanok, akik oltogattak és nem hittek ebben az egészben. De ez kit zavar?

Két féle ember van, aki hozzászól itt a dolgokhoz: aki tapasztalta ezeket (és ezért vannak kérdései, vagy ad másoknak tanácsot) és aki csak azért jár ide, mert jól szórakozik (vagy nem hisz ezekben és oltogat, vagy csak "de vagány, én is kitalálok egyet")


Tény, hogy nem kell mindent azzal magyarázni, hogy valami természetfeletti dolog, de el kell fogadni, hogy vannak olyan dolgok, ami fura lehet az embernek első hallásra, de mégis létezik.

Nem kérem senkitől, hogy higgye el. Mindenki szabadon választhatja miben hisz, de valamiben hinni kell.

Ez nem feltételezi azt, hogy elutasítjuk a tudományt, vallásokat stb.

Mindenkinek azt ajánlom, gondolkozzon reálisan, próbálja ki ha nem hisz benne.


Querbis

2011. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Querbis - én például hiszek Istenben, de azt egyszer sem mondom, hogy minden megmagyarázhatatlan jelenséget neki tulajdonítok. Nameg én sem hallgatok a fényre, ahogyan mondják egyesek.

Így is fel lehet fogni.

De azt sem értem, hogy ha a kérdezőt nem ócsárolják, csak érdeklődnek, akkor meg miért veszi támadásnak az adott válaszokat.

Ha már ott tartunk, hogy csak mostanában 'nyomjuk el az ezohívőket', akkor annak azt mondom, hogy nézzen bele a régebbi kérdésekbe, ott is hasonló válaszok voltak, mint most.

2011. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azért, mert egyesek akik kérdeznek könnyen elbizonytalanodnak, ha nem segítséget, hanem passzív vagy ellenséges kommenteket kapnak.

Persze vannak akiket nem lehet elbizonytalanítani.

Mindenképp itt a vélemények nagyon megoszlanak, a kérdezők kapnak hideget meleget. Az élet is ilyen.

Lényeg a lényeg, itt lehet kapni tanácsokat, de bírni kell a támadásokat is.


Querbis

2011. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!