Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miből lehet jósolni? És mik...

Miből lehet jósolni? És mik azok a dolgok, amik szerencsét hoznak?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy két kérdést írtam ki egybe, de gyorsan kéne a válasz mind a kettőre. Ezt adták fel házinak németből, hogy írjuk le ugye németül. Valaki tud adni ötleteket ugye magyarul természetesen? Én csak kevés dolgot tudok nagyon.:)
2011. máj. 8. 21:26
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Tudományos elméletekből. Pldául kvantumfizikából, vagy a Newton-törvényekből. Szerencsét pedig a véletlen hoz.
2011. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, mert most te kaptad a legrövidebb házit:

Semmiből sem lehet jósolni és semmi se hoz szerencsét.


Kann von nichts sein um Prophezeiungen zu machen und nichts bringt Glück.

2011. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszolókat vártam, bocs, szóval másvalaki?
2011. máj. 8. 21:34
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
Volt két értelmes válasz... Ezek után mit vársz még?
2011. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is erre szerettem volna választ kapni. Nem tudom, miért ír ide az ezo részre, aki szerint semmi sem hoz szerencsét. Mondjuk a hozzáállás sem. Kvantumfizika, meg inden tudomány ugyanúgy vallás. Korlátoz.

Szerintem nincsen korlát, hogy csak kártyából, gömbből. Tehát bármiből lehet és bármi hozhat szerencsét.

Mondjuk a megérzések.

Tarót és egyébb kártyákat nem érzem magaménak.

Üveggömb is tény. Ha sokáig nézed, tejfehéresen kezd valami látszódni. Ha többen ugyanazt a gömböt nézik, mindenki mást lát. Tudattalant vetíti ki az egyénnek. Mindenki mást lát, azonban sokszor pontosabban lehet jósolni, mint szokásos rációval.

2012. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

tenyérből

zaccból

tealevelekből

kártyából

csontokból

kövekből

2021. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!