Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A pók az tényleg szerencsét hoz?

A pók az tényleg szerencsét hoz?

Figyelt kérdés

Mászott a kezemen egy pók, nem nagy, hanem kicsit nagyobb mint a hangya, fekete színű. Nagyon irtózom a pókoktól ezért lecsaptam.

Szerintetek szerencsém lesz?

Már volt ilyen veletek, és mi történt?


2011. máj. 12. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam már sokszor mászott pók és minden esetben szerencsém volt, mert nem kaptam miatta szívrohamot.
2011. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ÉN IS hallottam ezt, de sok pók flangál kertes házakban vagy emeletesekben 1-5 emeletig, és nem minden ember szerencsés aki ott lakik !
2011. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az olyan mint a feng-shui. hülyeség.
2011. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát nem tudom felőlem hozhat szerencsét mert ha látok egyet azonnal leütöm :D nem tudom ahogy látom őket mozogni egyszerűen leblokkolok elsőnek majd szép lassan közelebb megyek és csatt.
2011. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az a szerencséd, hogy nem csipet meg.
2011. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%
elvileg akkor hoz szerencsét, ha nem csapod le
2011. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaja, én is úgy tudom, hogy akkor hoz szerencsét, ha nem ütöd le. Hát, ahhoz képest, hogy én soha nem ütöm le a madárpókjaimat, meg úgy általában semmilyen pókot, nem vagyok túl szerencsés.:D
2011. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem lévő, két hozzászólóhoz: csak akkor vagy szerencsés a babona szerint, ha nem csapod le, de ha már megtetted, akkor balszerencsét hoz az.

Én azért nem hiszek az ilyenekben, mert szvsz. hülyeség, másrészt meg én is irtózom a pókoktól, az ízlelt lábaiktól, meg a nagyobbik fajtájukban levő méregzsákjuktól.

Én azért, inkább a porszívót használom, ha a falon látom őket, de volt egy pár viccelős kedvű, aki a szoba közepén akarta telepíteni a hálóját. A baj az, hogy ilyenkor a porszívó a szoba túloldalán van, de szerencsémre az egyik rokonom, a békáktól retteg, a pókoktól meg nem, így jön a segítség... .

2011. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így, több, mint egy évtizedes madárpóktulajdonosként a válaszom: nem. De aranyosak. :)
2011. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legyeknek semmiképp.
2012. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!