Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezosok többsége 10-en évesek?

Az ezosok többsége 10-en évesek?

Figyelt kérdés
Felfigyeltem arra hogy a szkeptikusok a legtöbb ezosra azt mondják 10-en éves vagy legalábbis arra utalnak amit leszoktak írni nekik.
2011. máj. 9. 15:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%

Bírom az ilyeneket. :D Nem ítélek el senkit(na jó talán egy picit,mert szerintem vannak normális tinédzserek és felnőttek is. Egyébként akik így beszólogatnak,nagyon hülyék,mert a tizenéveseknek több az agysejtjük mint a 25 év felettieknek,szóval ezt szívták. Tudományok is bebizonyították,szóval a tinédzserek okosabbak valamilyen szinten(!) mint a felnőttek(legalábbis néhány tudós szerint),sajnálom de ezt muszáj volt a tudatlanokkal is tudatni.Aki nem hiszi járjon utána!


lehet lenézni ,de legalább őszinte vagyok:13/L

2011. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
40%

Te nem őszinte vagy csak nagyon tudományos akartál lenni. Mellesleg inkább nagyképű beképzelt kis fruskának tűnsz mint okosnak. -.-

Kérdező: Valószínű megint csak egy tökéletes általánosítással állunk szembe. Mint pl: aki szőke már csak buta lehet, vagy a fogyi részben a 50kg pálcikák adják a tippeket.

2011. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom,felőlem azt hiszel amit akarsz,egy írás alapján úgy se tudod meg,hogy milyen vagyok az életben. :) Egyébként tényleg olyasmire sikeredett,ezt elismerem,de hirtelen felindulásból írtam ,mert elegem van abból(mint már írtad második) folyton általánosítgatnak,a tinikkel szemben is.
2011. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

...

ez olyan általánositás mint hogy cigányok lopnak. nem mindegyik!

am én amugy 17 vagyok.

2011. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Bányai Károly ***** válasza:
100%

"de ezt muszáj volt a tudatlanokkal is tudatni."


Akkor nem ártana azt is, hogy nem az agysejtek száma, hanem a köztük létrejött kapcsolati háló számít igazán, annak a kötései, bonyolultsága. Szóval lehet 2x ennyi agysejted is, attól nem vagy okosabb, maximum lehetsz majd, ha sokat edzed az agyadat.

2011. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a tiniknek több az agysejtjük, viszont amijük kevesebb, az az ÉLETTAPASZTALAT. Nem tudom neked milyen fogalmaid vannak az "okos" kifejezés jelentéséről de szerintem nem az agysejtek számára utal. Különben is tévhit, hogy a nagy agy egyenlő a fejlettebb aggyal.

Azért van tele ez a témakör tizenévesekkel, mert még kevés az élettapasztalatuk, hiszékenyebbek és a filmek, regények egyebek alapján komolyan elhiszik, hogy pl. ha arra gondol, hogy a 80 éves kórházban fekvő beteg nagyapja meg fog halni, aztán valóban úgy lesz akkor természetfeletti képességekkel megjósolta. (tényleg olvastam itt ilyet)

2011. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ezósok többsége kövér negyvenes nő.
2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Akkor az utolsó válaszoló elmondása szerint az ezosok többsége 10-en éves. Rendben csak ennyit akartam tudni de köszönöm a többi válaszadónak is. :)
2011. máj. 9. 16:02
 9/40 anonim ***** válasza:

Hát én szkeptikus vagyok, de szerintem tényleg, max a 10-en évesek hisznek még az ilyen átkokban, szellemekben stb. Csak mert ilyen szellem idézésre meg ilyen hülyeségekre adott válaszoknak általában olyan tündérmesés beütésük van... De, volt mikor itt több mint 30 éves emberke bizonygatta az ezoterikus hülyeségét...

15/F

2011. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Bocsi már utolsó előtti. :)
2011. máj. 9. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!