Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezosok többsége 10-en évesek?

Az ezosok többsége 10-en évesek?

Figyelt kérdés
Felfigyeltem arra hogy a szkeptikusok a legtöbb ezosra azt mondják 10-en éves vagy legalábbis arra utalnak amit leszoktak írni nekik.
2011. máj. 9. 15:21
1 2 3 4
 11/40 Bányai Károly ***** válasza:
:-) Megérzés? Akkor médium vagy?
2011. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
15:59-nek akkor most már.
2011. máj. 9. 16:04
 13/40 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy részük idősebb unatkozó nőcike.
2011. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Egy valamit bírok ebben a kategóriában az pedig a veszekedés. :) XD
2011. máj. 9. 16:11
 15/40 anonim ***** válasza:
Meg egy csomó unatkozó troll.Mint pl én, bár én inkább csak olvasgatni szoktam ezeket a zseniális észérveket és cáfolatokat.
2011. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

"a tizenéveseknek több az agysejtjük mint a 25 év felettieknek,szóval ezt szívták. Tudományok is bebizonyították,szóval a tinédzserek okosabbak"


Nekem meg sokkal több a spermám, mint másoknak, csak nem áll fel a farkam.

2011. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
33%
16:07 most te is hüjeséget mondtál. Ha a felnöttek annyival jobban tudják asszimilálni az információt, akkor miért van az, hogy egy felnötnek minimum egy napig kell tanulnia pl egy PS3 konzol müködését, miközben ezt egy pl 12 éves gyerek 2,3 perc alatt megtanulja? Nem azért, de nem csak a gyerekek mondanak hüjeségeket. Valamint ha végre megértenétek hogy csak felindulásból mondta hogy "tudatlanok", akkor most nem kéne itt vitázni. Mellesleg minden joga megvan arra hogy dühös legyen. Ha egy kicsit figyelembe vennék az emberek, hogy egy átlag gyereknek naponta mennyi megaláztatásban van része a kora miatt,
2011. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, fiú és gyúrok.
2011. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok bocs elcsúszott a konzol és rossz gombot nyomtam meg. :( Azt akartam mondani, hogy ha figyelembe vennék az emberek, hogy egy átlag gyerek naponta mennyi megaláztatást szenved el a kora miatt, akkor most nem is vitáznánk erröl. Mielött leugatnátok hogy elötte tanuljak meg helyesen írni, elmondanám hogy PS3-ról netezek, és nincs hozzá passzoló billentyüzet. Ezen meg amit bead helyette, "virtuális billentüzet" valamiért nincs rajta hosszú ü ö. Vagy én nem találom.
2011. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

am talán mert a gyereknek sok ideje nincs nincsenek gondja miat tanulja meg a ps3-mat hamarabb.+ szeretne is játszani vele.

felnőttnek adig gondolnia kell másra is.

2011. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!