Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezosok többsége 10-en évesek?

Az ezosok többsége 10-en évesek?

Figyelt kérdés
Felfigyeltem arra hogy a szkeptikusok a legtöbb ezosra azt mondják 10-en éves vagy legalábbis arra utalnak amit leszoktak írni nekik.
2011. máj. 9. 15:21
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:

Egyszer a felnőttek is voltak gyerekeke, szóval nem kell jönnie ezzel a "jajj de megalázó a kölyköknek" szöveggel. 13 évesen én is úgy hittem, hogy a világ ellenem van, 22 évesen rájöttem hogy ezen mindenki átesik. Majd Ti is.

Megjegyzés: lehet, hogy hosszú ú,ű nincs a konzolodon, de "ly" van. Tudod, az nem hüje...hanem hüLYe.

2011. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Nem erre céloztam. Csupán mondtam egy hasonlatot. És mellesleg a gyerekeknek is vannak problémái ugyan úgy, mint a felnötteknek. Legalább ha ezt belátnátok... :(
2011. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Belátom igazad van, tényleg ly. Na és? Ti talán nem hibáztok?
2011. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ne mond már hogy nem zavart, hogy ha pl hozzászóltál egy témához, egyböl azt a választ kaptad hogy "ne szólj bele taknyos!".
2011. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
Nem nem bánt. Van más dolgom is mint azon filózni, hogy idegen/arctalan emberek mit gondolnak rólam aki szintén idegen és arctalan.
2011. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Az én észrevételeim szerint:

Az itt írogatók többsége valóban tizen-huszonéves. De nem mindegyik. És ez mit jelent? A fiatalok valóban fogékonyabbak az új dolgokra, és ezzel a témával eddig kevesen kerültek kapcsolatba, így a többség számára új. Persze vannak itt olyanok, akik tizenévek óta foglalkoznak ezekkel a témával.

Sok ember rákattant erre, ki akarják próbálni, izgalmasnak tartják. Hadd tegyék.


Azoknak akik hisznek ebben, segítség arra, hogy feleletet kapjanak kérdéseikre, segítséget kapjanak, fejlődjenek.

Akik meg nem hisznek írogatnak valami jó pofát.


De van aki nagyon lenézi azokat akik ebben hisznek és úgy általánosít: ezek csak tizenéves álomvilágban élő taknyosok.


Amitől valaki fiatal vagy idősebb, nem ér többet.


Querbis

2011. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
44%

Úgy látom, ezt a hozzászólásomat törölték.

Nyilván tévedés volt :) , mert nem tartalmaz semmi sértőt, úgyhogy itt van megint:

------------------------



"a tizenéveseknek több az agysejtjük mint a 25 év felettieknek,szóval ezt szívták. Tudományok is bebizonyították,szóval a tinédzserek okosabbak valamilyen szinten(!) mint a felnőttek"



Jaj, te kis te! :)

Szóval "a tudományok is bebizonyították?" :D


"valamilyen szinten(!)"


Aztán milyen szinten, kislány? :) Az alagsorban talán? :)

Jaj de kis aranyos butuska vagy...


Amivel te az okosságot kevered, az a tanulási képesség. A gyerekek jobban, gyorsabban tanulnak. Mert még sz@rt se tudnak, érted? :) Ezért kénytelenek gyorsabban tanulni.


Ilyen alapon egy csecsemő hatszázszor okosabb a te kis 13 éves fejednél, mert ő most tanul meg egy tök új nyelvet a nulláról anyanyelvi szinten. :)


A másik ok, amiért a gyerekek tanulékonyabbak, hogy rá vannak kényszerítve. :) Be vagytok zárva a suliba, és muszáj tanulnotok... habár olyan nagyon nem töritek össze magatokat az igyekezetben, ugye? :)

Egy felnőtt viszont egy új információt sokkal gyorsabban tud asszimilálni, mert már van rengeteg ismeretanyaga, emiatt tudja hová kötni az új infót, el tudja helyezni az ismeretei rendszerében. Egy gyerek meg nem, mert nem tud a világról még semmit sem.


Érted, kicsim? :)

2011. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:

20:26

Pedig nekem annyira tetszett!!! :D

2011. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

18:06

Tudod, a legtöbb embernek nem azzal van itt problémája hogy fiatal vagy, hanem az irományod tartalmáról süt hogy még nagyon kicsi vagy és éretlen, és eléggé tiszteletlen. El kellene fogadnod hogy az élet legtöbb részén nincs tapasztalatod, vagy csak igen kevés. Meg amúgy, igen, mindenki hibázik, de abból hogy te a hülye szót j-vel írod hát abból kiderül hogy járhatnál nyelvtan órára, ahelyett hogy otthon b*szod a PS3-mat... Tudom, nem vagyok nálad sokkal idősebb, de a kellő tiszteletet megadom. Ja, és meg kéne tanulnod higgadtan kezelni, a korod miatt érő atrocitásokat...

15/F

2011. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:27


Bocsi egy kis off lesz: Hogy az istenbe neteztél te tegnap ps3-on amikor már lassan 6 hete kikapcsolták a psn-t? máskor szebben hazudj :)



on: Szerintem nagy részük unatkozó mindent bedőlő idősebb anyuka (ezt azért feltételezem mert sok kérdésnél anyuka szerepel 40-50 év körül) a másik része meg a tapasztalatlan tizenéves.De viszont az is lehet hogy a tizenévesek az "anyukák" gyerekei :D

2011. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!