Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van-e Szegeden vagy környékén...

Van-e Szegeden vagy környékén Dr. Richard Bartlett-féle Kvantum Mátrix Gyógyítás (két pontos gyógyítás) bemutató vagy tanfolyam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én kézrátétellel mellet növesztek. tanítom is hogy kell.
2011. máj. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ROFL

Mátrix: n*k elemből álló rendezett számhalmaz. Ez bezony lineáris algebra. Téged valahol rendesen átbasz.tak.

2011. máj. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kvantum jelentése: Legáltalánosabban véve valami mérhetőnek az alapvető egysége.

Nos egy mátrixot nem szokás méregetni.

2011. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ROFL-ezőnek: nem csak matek van a világon, a számtechben pl. a pixel alapú megjelenítőket jelenti, lásd aktív mátrix, mátrixnyomtató, stb. Esetünkben is hasonlóképpen elhelyezkedő pontokról lehet szó.
2011. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szép napot a válaszolóknak. Ha erre a weblapra ugrasz, meglátod, hogy mire gondoltam a kérdésem feltevésekor.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 15. 22:28
 6/12 anonim válasza:
Nem az a baj, hogy a kvantum és a mátrix szavakat használja, hanem hogy áltudományos átverés, mint minden ehhez hasonló. De amíg vannak olyan nyomorult hülyék, akik bedőlnek az ilyesminek, addig lesznek olyanok is, akik ezzel pénzt keresnek maguknak, nem keveset. Szóval kedves kérdező, menj csak nyugodtan kvantummátrixlófaszt tanulni, bólogass okosan a hangzatos, tudományosnak tűnő kifejezésekkel túlterhelt értelmetlen maszlagra, higgy el mindent, és légy tőle boldog.
2011. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Előzőre: nincs kizárva, hogy ezegyszer igazad van és ez tényleg csak humbug, de az sem, hogy mégsem az. Látatlanban ilyeneket írni elvakult és vaskalapos dolog, ráadásul pökhendi is vagy. Számtalan mai tudományos ismeret elképzelhetetlen volt a korábbi korok tudománya számára. A XX. század elején is az volt az általános tudományos álláspont, hogy lényegében már minden igazán alapvetőt tudnak - aztán jött a relativitáselmélet és a kvantummechanika.


Nyilván hasonlóan vélekedsz pl. a biorezonanciáról is, csak mert tudományosan, mármint a mai tudománnyal nem igazán alátámasztott vagy támasztható. Nos, mit szólsz ahhoz, hogy nemrég egy Nobel-díjas (ha eszembe jut a neve, beírom) állt elő fontos kísérleti eredményekkel a témában?


Azt meg ugye nem kell mondani (de, mégis), hogy az élettel és szellemmel kapcsolatban jópár alapvető dologban is a sötétben tapogatózik a mai elismert tudomány.

2011. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A kvantummátrixlófaszos válaszolónak üzennék.


Légy sokkal nyitottabb a világra, mert egyébként az életnek és a környező világodnak csak egy piciny szegmensét fogod megismerni. Írnék ide egy példát: Tételezzük fel, hogy te egy vanília ültetvény mellett élsz és ott is dolgozol. Az egyik munkatársadnak lehetősége volt elutazni a távoli nagyvárosba és mikor visszatért mesélni kezdett az élményeiről, többek között arról is, hogy ő evett vaníliafagylaltot. Te rákérdezel, hogy mi a fene az a vaníliafagyi? És ő elkezdi mesélni, hogy az egy gömb alakú, jéghideg, édes és vanília ízű dolog, amit egy tölcsérnek nevezett kúp alakú ostyába mérnek bele és abból kell kinyalogatni. Mivel te még életedben nem láttál fagylaltot, így vaníliafagyit sem, azonnal visszakérdezel: Na és milyen a színe ennek az állítólagos vaníliafagyinak? Hát olyan sárgás színű. Érkezik a válasz. Na, téged jól átbasztak, mert nagyon jól tudod, hogy a vaníliarúd éretlenül zöld, éretten pedig fekete! Tehát semmi esete sem lehet a vanília fagyi sárga. Tehát ebből következik, hogy vanília fagyi nem is létezik!!

Hogyan alkothat hát bárki véleményt valamiről, amit még nem próbált ki és nem ismert meg?

Légy befogadóbb és meglátod, a világ feltárja előtted csodáit!


Legyen szép a napod.


Ui.: Egyébként találtam oktatót, aki megtartja a tanfolyamot! (Úgyhogy nemsokára megkóstolhatom a vaníliafagyit.)

2011. máj. 18. 18:45
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Kedves kérdezo!

Én is régebbót keresem már,hogy hol tartanak ilyen tanfolyamot vagy kezeléseket.

Hosszú ideje tartó krónikus betegségben és állandó fájdalomban szenvedek.

Rengeteg gyógymódot kipróbáltam,de sajnos hiába.

Nagyon bízom a mátrix gyógyításban.


Megkérdezhetem,hogy hol és mikor tertanak ilyen kezelést,tanfolyamot?

Gyor kozelében nem tudsz esetleg?

2011. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Most találtam ezt az oldalt, talán segít..

[link]


kvantummatrix(pont)wordpress(pont)com

2014. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!