Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most akkor ezt hogyan csinálja...

Most akkor ezt hogyan csináljam? Tökre nem értem.

Figyelt kérdés

Van ez a kép: [link]

"Nyújtsd elõre a kezed, így ujjaid egyike a körök között és alatt van." - Írja egy szöveg. Hogy a rossebbe tegyem ki a kezem? Körök között és alatt ??? Tegyem pl a középső Ujjam a körök közé? vagy csak simán nyújtsam ki a kezem? Nem tudom értelmezni a szöveget. Csak mert ez egy ilyen szem fejlesztő gyakorlat, alapvetően az aurák látásával kapcsolatos, csak hát itt megakadtam mert elég furán fogalmaz a szöveg XD.


2011. máj. 14. 12:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :D, rájöttem a dolgokra, tök állat ahogy egyre nő a koncentrációm :D, próbáljátok ki, kegyetlen jó :D [link]

Szerintem elég komolynak tűnik, elég jó érvékkel támaszt alá dolgokat. És tényleg észreveszem a szememen a fejlődést, hogy a jobb és bal agyféltekém közötti kapcsolat hihetetlen mennyiségben fejlődött, ami az alapja az auralátásnak. Sima szemgyakorlat, jó hát hinni is kell benne, mert úgy nem működik, de csak annyira minthogy matek órán azt mondod, hogy ezt a hülyeséget az életbe nem értem meg... nem is fogod, csak ha nekiülsz és elkezded ;)

2011. máj. 21. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!