Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg érzékelhetem, hogy...

Tényleg érzékelhetem, hogy itt van velem, vagy csak kezdek meghülyülni?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja érzékelem mindig lefekvés előtt, mintha valaki figyelne engem és ott lenne velem. Mintha vigyázna rám. Ez a személy papám (aki már 6 éve meghalt), vagy egy idegen nő (legalább is számomra ismeretlen. Ezzel nem azt mondom, hogy látom őket, csak pl. az idegen nő esetében is van valami érzésem, hogy hogy nézhet ki). Vagy lehet, hogy attól van, hogy most fogok szakvizsgázni és nagyon fáradt vagyok meg stresszes?


Előre is köszönöm a normális válaszokat =)!


2011. máj. 14. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
kezdesz meghülyülni.
2011. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 skarma ***** válasza:

Nehéz megmondani.

Kérd meg ezeket a személyeket, hogy egy álmon keresztül mondják el mit akarnak. Ha nem jön álom, akkor csak nagyon kimerült vagy...

2011. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ismerős..velem ugyan ez volt pár hónapja(aztán abbamaradt) a papám még kb 12-26 éve elhunyt(nyugodj békében) abban a szobában ami most az enyém. na a lényeg: pár hónapja éreztem mintha valami sétálna a szobámban,ezután határozottan éreztem,hogy megsimogatta a lábam..lehetséges,hogy énis csak fáradt voltam , de azért eléggé megijedtem. nemmintha akármilyen negatív erőt éreztem volna.sőt.inkább szeretetet,gondoskodást. mindezek ellenére mostanában inkább anyunál alszok,mert enyhe sokkot kaptam a történtek után..

14/L

2011. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust...
2011. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit érzékelsz ? Komkrétumokat írhattál volna. Sztem fordúlj pszichológushoz, de előtte szedj B vitamint
2011. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fáradtság és stressz okozta feszültség ami megterheli testi, szellemi és mentális képességeidet befolyásolja annak helyes működését más szóval tejesítő hatékonyságait, főleg mentálisan mert ha az agy kimerült az újonnan felhalmozott információkat nem tudja pontosan feldolgozni így olyan dolgokat közvetít a többi érzékszerveinek amik lehet hogy tévesek mint pl. ha figyelné valaki. De javaslom hogy aludt ki magad frissülj fel ne foglalkozz olyan furcsaságokkal mint hogy ha figyelne valaki, készülj fel a szakvizsgádra mert ha figyel is téged a papád akkor ő azt akarná hogy tedd le és hogy légy mindig boldog az életben ne hagyd hogy mások megbántsanak téged okvetlenül mert ő is ezt akarná hogy boldognak lásson téged. :)
2011. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
OH! És még valami nyugodjék békében a papád.
2011. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsó hozzászólónak =). Remélem tényleg csak erről van szó és ha kedden túl leszek ezen az egészen már nem fogok ilyeneket tapasztalni...
2011. máj. 14. 22:26
 9/9 anonim válasza:
Lehet a stressz miatt, de lehet hogy tényleg ott van veled valaki.Én is szoktam ilyet érezni lefekvés előtt mintha valaki figyelne engem és ott lenne velem.Csak én már láttam egy idegen nő volt.Lehet,hogy csak képzelődtem de lehet nem.Minden este lefekvéskor éreztem mint ha ott lenne a szobámban és figyelne.Nagyon félek tőle,lehet csak vigyázz rám vagy gonosz. :// Szüleimnek is szóltam már de ők nem hisznek nekem és el pojénkodják vagy azt állítják hogy képzelődöm.Nem tudok már mit csinálni mert már sírok is néha amikor látom hogy ott áll az ágyam elött és engem néz. :'(
2011. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!