Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Transzlégzéssel kapcs. Tapaszt...

Transzlégzéssel kapcs. Tapasztalatok? Kb menynibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Öhm... Mikor kicsi voltam, anyukám azt mondta, hogy csak a levegő van ingyen. Komolyan fizetni akarsz érte?
2011. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 skarma ***** válasza:
Mire akarod használni?
2011. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mi kerül mennyibe? A tanfolyam? Ha igen, akkor arról fogalmam sincs, viszont tudok ajánlani neked erről egy könyvet, ami szépen és érthetően elmagyarázza az elméleti és gyakorlati hátterét.

A könyv címe és szerzője: Dr. Komin Vladimir - Transzperszonális pszichológia és energialégzés


Sok tapasztalom nincs ezzel a légzéstechnikával. Amikor régebben próbálkoztam vele, akkor még dohányoztam és nem bírtam sokáig fenntartani az intenzív légzés. Bár a hatását hamar el lehet érni, de addig nem jutottam el, hogy beálljon a légzés. Annyit értem el, hogy az egész testem elzsibbadt és fizikálisan éreztem az energiaáramlást. Késöbb olyan érzésem lett mintha valahol teljesen máshol lettem voltam, de ez az élmény valami hihetetlen volt, egyszerüen nem tudtam behatárolni, hogy hol is vagy. Amikor észbe kaptam kicsit be is sz*rtam.:D De pár másodperc alatt "visszatértem".


Egyébként, ha van valami szívproblémád akkor nem ajánlatos ezzel foglalkozni.

2011. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó hsz-t:) annak az árára gondoltam, hha elmegyek vkihez, aki ezzel foglalkozik, mint ha pl pszichológushoz v tanácsadóhoz mennék, szóval nem a tanfolyamra gondoltam:)
2011. máj. 17. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is megköszönöm ezt az utolsó hozzászólást :)

Engem is érdekel a téma!


Általában az emberek akkor hagynak félbe valamit, ha nincs visszajelzés. Ha elmarad a várt eredmény. Hadd kérdezzem meg, te, aki megkérdőjelezhetetlen tanúságát kaptad a módszer hatékonyságának, mégis miért nem folytattad?:)


Ez iszonyat érdekes dolog...


Köszi!

2011. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért hagytam abba, mert, mint írtam akkor még dohányoztam, és ugye ennek a légzéstechnikának a lényege a gyors és mély lélegzet vétel,(legalábbis így a leghatékonyabb) a tüdőm meg ezt nem bírta. Meg úgy egyébként is elég fárasztó.

Amúgy hasonló élményeket szimpla meditációval is el lehet érni, csak hosszadalmasabb eljutni odáig. De van bőven időm, nem sietek sehova.:)


Ha gondolod olvasd el a könyvet, amit fentebb megemlítettem.

Innen le tudod tölteni: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!