Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vonzás törvényében?...

Hisztek a vonzás törvényében? Éltek vele? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hiszek benne. Azt tapasztalom, hogy ha valamit felemelek és elengedem, leesik. Élek vele bizony, minden alkalmat megragadok.
2011. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 skarma ***** válasza:
100%
Használom a mindennapi életemben. De ha jót akarsz magadnak, tedd hozzá, hogy legyen meg a Mindenség akarata, vagy valami ilyesmit, vallásodtól függően.
2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi az hogyha jót akar magának?ez a titokzatoskodás visz a sírba egyszer...
2011. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Bementem egy parkolohazba es a soromponal azt mondtam hangosan, ma egy piros auto melle fogok parkolni. Fel kellett mennem a harmadikra mire volt egy szabad hely. Na milyen auto mellett? PIROS!

Igen, hiszek benne es hasznalom is. Nemcsak ilyen trivialis dolgokra, mint parkolo, hanem nagyobb dolgokra is.

Pl. vettem egy uj autot. Mikor meglattam a szalonban sokkot kaptam hogy milyen gyonyoru es egy hetig vergodtem, hogy kell-e ez nekem es hogy meg tudom-e engedni magamnak.

Aztan hallgattam a szivemre es megvettem. Par nap mulva rendezgettem a szamgepet es talaltam egy kepet: "nekemilyenlesz.JPG". Ezt a kepet meg 2009 marciusban mentettem el a gepre. Na mi volt a kepen? Egy rajz arrol az autorol, amit megvettem. Mar '09 marciusban tudtam, hogy nekem olyan kell de akkor meg nem lehetett kapni, a foto nem fenykep volt, hanem photoshop rajz egy tervrol. (vagyis lehetett kapni a tipust, de nem abban a szinkombinacioban)

Az Univerzum legyartatta! nekem a kocsit! :D Ez mennyire komoly? Meg a konnyem is kijott mikor meglattam a JPG-et (amirol mar el is felejtkeztem), es kozben az auto mar lent allt a garazsban.

Annyira egyszeru, megis olyan neheznek gondoljuk. Kerni kell es megadatik. De tisztaban kell lenni a gondolatainkkal, tudni kell pontosan mit akarsz. En a zsigereimben ereztem, hogy nekem olyan auto kell. Varni kellett kicsit mig a gyar keszitett egy ilyet, de elkeszult es meglett :)

2011. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
37%

Nem hiszek benne... Az Úr az én pásztorom, nem szűkölködöm...

Nincs szükségem ilyen sületlenségre... Így is jut a hüjékből...

2011. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Optimistának kell lenni, és bevonza az ember a jót.
2011. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha működne, akkor én már régen eredeti vörös hajú lánykával flangálnék, lenne zenekarom és egy hangszergyáram. Pedig mások szerint túl optimista vagyok.
2011. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Működik. Én egy csóró panellakóként egyszer eldöntöttem, hogy lesz egy jó jacuzzim. Annyi pénzem nem volt, hogy a számláimat kifizessem. Emlékszem ott álltam a szalonban, és azt mondtam, nekem kell egy ilyen. Azóta eltelt 3 év. A vállalkozásom beindult, és a házam kertjébe a héten állítják be a medencémet.
2011. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!