Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be lehet vonzani az életünkbe...

Be lehet vonzani az életünkbe egy vallást? Mit csináljak, ha rosszul használtam a vonzás törvényét, és nem azt vonzottam be, amit kellett volna, hanem valami nagyon rossz dolgot?

Figyelt kérdés

Már tizenhat évesen vallást szerettem volna váltani, de akkor ez nem sikerült sok minden miatt.

Erre a bizonyos vallásra nagyon sokat gondoltam, és azt kezdtem észrevenni 2011. elején, hogy kezdem azt a bizonyos vallást bevonzani az életembe, és még időben észbekaptam, hogy ez nem igazán lenne jó, ha teljesen bevonzanám az életembe, mert annak a vallásnak az erkölcsi előírásait nem lennék képes teljesíteni.

Gyorsan átprogramoztam az agyamat, és a baháí vallást kezdtem el bevonzani az életembe, és úgy néz ki, hogy eléggé be is vonzottam már. Most meg az van, hogy kezdem magam egyre szarabbul érezni magam Magyarországon, pedig annyira szerettem a hazámat, most meg úgy érzem, hogy nem tudnék tovább itt élni, és arról ábrándozom, hogy Indiában szeretnék élni baháí-ként. Mi lesz, ha ezt is bevonzom, és kiderül, hogy ez sem jó így. Szerintetek mit lehet ilyenkor csinálni?

Üdv: Anna


2011. máj. 19. 22:40
 1/9 anonim válasza:

Miért kéne bevonzani egy vallást? Miért nem ülsz le és veszed át a tanait, vagy kérdezel ki valakit róla, stb.

De mégis hogy gondolod azt, hogy bevonzod? Ezzel az agyprogramozással szerintem alapból nem bevonzod, csak arra állítod rá az agyadat, hogy annak a vallásnak a rendszerében gondolkozzon. Megmondom őszintén az egésznek értelmét nem látom. Inkább próbálj meg valami tágabb helyzetet vagy életet vonzani és a vallás majd adja magát.

2011. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Anna, a Katolikus Egyház szabályait nem kell megtartani. Ők tartanak meg Téged.

Üdv: Anna lánya

2011. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a halál árnyéka völgyében járok is, nem félek semmi bajtól, mert te velem vagy." Zsolt.23,4.


Isten szavát csak a csendben lehet meghallani.

Csendesítsd le a tudatod.


"Légy csendben, és várj az Úrra"

[link]

2011. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet bevonzani egy vallást. Azt vagy választod, vagy nem.
2011. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy lehet vallást bevonzani, ismerkedj meg pár vallás tanaival, és majd eldől, melyik áll közel hozzád. Baháik vannak Magyarországon is, nem kell Indiába menni (amúgy nem is indiai eredetű vallás).
2011. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye nem létezik, nem használhatod rosszul.

Lásd: [link]

2011. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 skarma ***** válasza:

Más okból, de én is Indiába akarok menni.

Menjünk együtt!

2011. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Egy vallást is ugyanúgy be lehet vonzani az életünkbe, mint bármi mást.

Ha pl. nagyon sokat gondolkodunk egy vallásról, akkor egy idő után olyan emberekbe botlik az ember, akik annak a vallásnak a hívei, vagy az Interneten "Teljesen véletlenül" olyan oldalakra bukkan rá, ami azzal a vallással kapcsolatos, és ez elindít egy spirált, és ha valaki ezt a vonzás törvényét rosszul használta, és nem kap időben észhez, hogy hoppá ez nekem mégsem lesz így jó, akkor nem fog tudni soha többet kikerülni ebből a spirálból.

Ezért nagyon kell vigyázni arra, hogy a vonzás törvényét mire használjuk.

Nekem van egy haverom, aki a Jehova vallást vonzotta be, szóval érdekelte az egész és "teljesen véletlenül" találkozott Jehova Tanúival, szóval totálisan bevonzotta az életébe ezt a vallást és bizony rájött, hogy ez így neki nem valami jó, de ebből a spirálból már nemt ud kikerülni, mert felvette a vallást, aztán szégyellné megtagadni a "hitét"

Én először majdnem az iszlámot vonzottam be, és még időben észbekaptam, hogy ez bizony nekem nem lenne jó, és gyorsan átprogramoztam az agyamat, és hát nem tudom miért, a baháí vallást kezdtem el bevonzani, de éppenséggel ezzel az erővel a buddhizmust is bevonzhattam volna, szóval nem tudom, ez miért van.

Szóval bevonzottam a baháí vallást már elég rendesen, és van, amikor tök hiperül érzem magam így, van, amikor meg nagyon kétségbeesek, hogy ez biztosan hiper lesz-e így

Az ötöslottót is bevonzhatnám, csak valahogy úgy érzem, hogy annak nem sok értelme lenne, mert egy csomó problémám attól nem oldódna meg, hogy lenne másfél milliárd forintom.

Szóval, van annak értelme, hogy valaki bevonz egy vallást az életébe, főleg ha jól használta a vonzás törvényét, mert ez gyökeresen megváltoztathatja az ember életét pozitív irányba.

Ha viszont rosszul használja valaki a vonzás törvényét, és bevonz egy vallást az életébe, és nem azt vonzotta be, amit kellett volna, és már nem tud kilépni ebből a spirálból, az az ember nagyon rövid időn belül egy lelki roncs lesz.

Üdv: Anna

2011. máj. 20. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:

szép, ha hivatásodnak érzed, hogy Indiába menj, sok ott a baj, több mint itt, nyomor, szegénység, éhhalál,

(még a lepra is van) Lesz teendőd.

[link]


[link]


a hit a szív dolga, majd megnyitod egyszer talán valmelyik felé..

(ennek a bevonzásos dolognak nem sok köze van Istenhez..)


„Az Istenhez a szív egyszerűen benyit:

ész és szellem soká vár, míg beengedik".

A. Silesius


-a.anna

2011. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!