Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban tudatosult bennem...

Álmomban tudatosult bennem hogy csak álmodom azt csinálok amit csak akarok úgyse lesz következménye. Ki is használtam. Először és azóta se! Jelent ez valamit? Hogy lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen úgy álmodom, hogy tisztában vagyok azzal, hogy egy álomban szerepelek. Mindig kiabálok, hogy valaki ébresszen fel (a valóságban is).
2010. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mikor alszunk akkor testünket elhagyjuk és a lélek bolyong vagy konkrét helyre megy csinált,tesz dolgot ,akár jövö vagy multban vagy.


csak nincs nyitott tudatunk és nem mindig emlékszünk az álmokra

2010. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első én férfi vagyok! Gondolhatod hogy próbáltam kihasználni a szituációt hehehe!
2010. nov. 28. 20:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Az álmodás csupán az elméd eszköze arra hogy feldolgozd a nap eseményeit, nemde? Semmiféle természetfölötti nincsen bennük; mindenki álmodik. Úgy értem,vannak helyek amelyeket gyakran meglátogatsz álmodban. Egy ház,a bolt,az iskola... de ezek a helyek csak az elméd szüleményei,nemde? Elgondolkoztál valaha ezekről a helyekről és emberekről bennük?

Tudom, hogy ezt olvassátok, "tudatos álmodók". Irányítani tudjátok, hogy mi történik álmaitokban. Ti a film mögött vagytok, a membrán elválaszt minket. Tudatos álmodó, gondolkoztál valaha azon, hogy mit érezhetett az a gyönyörű nő az álmaidban, amikor Te hirtelen úgy döntöttél, hogy megdugod? Ó, eléggé engedékenynek látszott, nem?

Elgondolkoztál már azon, hogy Te megerőszakoltad azt a nőt, tudatos álmodó?

Hogy nem volt más választása azon kívül, hogy a te akaratodat teljesítse miközben a tudata elborzadva figyelte az eseményeket?

Emlékezz erre, tudatos álmodó, az összes rettenetes dolog amiket álmaidban csináltál...És véleményed szerint, mégis mit gondolnak rólad azok, akiknek az álmok az otthonuk?

Mit akarnak veled és a fajtáddal tenni.

Várok, tudatos álmodó, várok azokra az estékre, amikor a kimerültség vissza fog téged tartani képességedtől.

Ó, a dolgok amiket Én fogok akkor Veled csinálni... Szép álmokat!

2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
van tudatos is ,van olyan is amin egész nap gondolkodol és arról álmodsz. van olyan ami csupán csak úgy jön és teszel dolgot vagy látsz és rájössz 2 hét mulva pl : az utcán ,hogy hopp ezt 2 hete álmodtam meg. legyen az bármi dolog
2010. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi természetfelettinek nincs köze az álmokhoz csak biológia meg talán kémia is... Az a lány akit megerőszakol egy tudatos álmodó, nem létezik, az álmodó agya kreálja! Nem árt senkinek sőt inkább csak az álmában tegye ne a valóságban...
2010. nov. 28. 20:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is csak nagyon ritkán jön össze a tudatra ébredés az álmaimban. Lehet csak túl fáradtan fekszel le és azért nem tudsz újra tudatosan álmodni.

Amúgy nekem tudatos álomban még sosem jutott eszembe bármi ilyesmit csinálni. :/

Sok mindent ki lehet próbálni...én például jártam már így a holdon, meg furcsa tájakon, repkedtem a levegőben, növesztettem magamnak plusz kezeket stb...de a "túloldali lényekkel" ugyan olyan tisztességesen kell viselkedni, akárcsak a valóságban.

2010. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én mindig repülni szoktam xD az az első ami eszembe jut. Viszont attól előbb vagy utóbb felébredek.. De ritkán van olyan hogy az álmomban rájövök hogy álmodok. Múltkor az volt, hogy rájöttem és gondoltam hogy akkor meglátogatom az egyik ismerősöm és felszálltam, de csak lassan ment a repülés, bár magasra mentem de csak kb olyan 100mt tudtam menni és felébredtem ( közben már gondoltam arra hogy nehogy felébredjek ). Hogy csináljam azt h ne keljek fel?
2010. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással. Eleinte én is kb 5-6másodperc múlva felkeltem, mert izgatott lettem, hogy végre sikerült. De ha már valamennyire úgy hozzászoksz az élményhez, hogy nem jössz tőle "lázba", akkor tovább bent tudsz maradni az álomban. Persze ehhez sok türelem kell, és sok idő. :)
2010. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mivel nekem állandó rémálmaim vannak és tudok is róla, hogy épp álmodom, hamar szabadulni akarok. Sajnos alig jön ki hang a torkomon, amikor nyöszörgök, hogy ébresszen fel valaki, de végül erőt veszek és akkor már sikerül. Jól ráijesztek a körülöttem lévőkre. Szégyellem is már magam emiatt.

Azóta lettem ilyen, amióta Édesanyám meghalt.

Egyébként az álmaimban mindig szellemek szerepelnek.

2010. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!