Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy álmodok de...

Miért van az hogy álmodok de mégis valódi?

Figyelt kérdés
Sajnálom elég hülyén fogalmaztam a kérdést, de nem tudtam hogy tegyem fel máshogy. A lényeg annyi, hogy nemrég azt álmodtam hogy focizok, és egyik haverom a mellkasom bal felének rúgta a labdát. Az álmomban erős puffanást éreztem a mellkasomon, és erre fel is ébredtem. Csakhogy mikor felkeltem azt vettem észre hogy olyan ütést kaptam a mellkasom bal felére, hogy hason fekvésből majdnem átborultam a hátamra. Rendesen vissza dőltem a hasamra az oldalamról mikor felkeltem! Semmi fájdalmat nem éreztem. Amúgy nem tulajdonítok semmi különöst a dolognak mielőtt valaki kötekedne, csak kíváncsi vagyok miért lehetett ez.
2011. máj. 19. 23:22
 1/7 anonim válasza:

ez olyan, hogy a tudat alattid mutatni akarja, h vmi érni fog... bár van ilyen, de ritka... és személy szerint nem tudom megmagyarázni értelmesebben... :D

nekem olyan volt h álmomba verekedtem, és tényleg megrúgtam azt, aki mellettem feküdt... ez is ilyen :D

2011. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem lehet hogy álmodban, mikor láttad hogy jön feléd a labda, el akartad rántani a mellkasod előle?
2011. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy emlékszem nem akartam/bírtam elrántani, a labda lökött meg. És éreztem ahogy felkeltem az erős puffanást a mellkasomon, tehát mintha tényleg megrúgtak volna, érdekes volt :D..
2011. máj. 20. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Az álmok néha nagyon valóságosnak tűnnek.Az pedig, hogy átfordultál az ütés után, egy természetes reflex.Olyan ,mint amikor azt álmodjuk, hogy zuhanunk, vagy megbotlunk és "ugrunk" egy nagyot az ágyon , összerándulunk.
2011. máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az álom inger megvont alvó emberi tudat valósága.
2011. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én azt utálom, mikor álmomban zuhanok, és mikor leérek a földre hirtelen ott találom magam az ágyamban, és tényleg olyan érzés mintha valamilyen magas helyről estem volna le oda

egyszer pedig azt álmodtam hogy egy patkány megharapta a lábamat és fájt, erre ébredtem fel, és a poén, hogy a valóságban is olyan volt mintha megcsípte volna valami a lábamat, rögtön fel is kapcsoltam a lámpámat, de nem volt ott semmi, na az még ami nagyon pocsék érzés volt

2011. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen csak akkor felem jott a labda, eltalalt es felkeltem de arra keltem fel hogy az agy FELETT vagyok marmimt egy 50 cm magassagbol es leesek. Felultem korbeneztem aztan visszaaludtam es megismetlodott majd megint visszaaludtam es ennyi xd
2015. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!