Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodok rémálmokat?...

Miért álmodok rémálmokat? Miért ölik meg állandóan a családtagjaimat? És én miért halok meg bennük? =/

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire fontos a válaszok szempontjából,de társasági lény vagyok,nincsenek szorongásaim,szeretem a családomat(értük bármit)magammal sincs bajom=/
2010. jún. 27. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy érzékenyebb vagy, és ehhez képest sok horror meg hasonló filmeket nézel, főleg este elalvás előtt?
2010. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem nagyon szereted a családtagjaidat (ahogy magad is írtad), aggódsz értük stb. és ez az oka, hogy álmodban ilyeneket látsz velük kapcsolatban.

Nekem ilyesmi kutyámmal történt az álmomban.

Az, hogy te is meghalsz, jelenthet többfélét is. Pl. azt, hogy magad áldozod fel a családodért.

2010. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az a furcsa az egészben, hogy ugy tudom, az álmodban TE sose halsz meg, vagy mielott meghalnál, fölébredsz... (ebbol adodoan mégsem halsz meg az álomban)
2010. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!